۲۵ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
  • کد خبر :45242
  • بدون دیدگاه

عکس:جدایی سه ستاره پرسپولیس تهران

روزنامه پیروری چاپ فردا (۳۰ اردیبهشت) با تیتر بزرگ خبر از جدایی سه ستاره تیم پرسپولیس خبر داد

روزنامه پیروری چاپ فردا (۳۰ اردیبهشت) با تیتر بزرگ خبر از جدایی سه ستاره تیم پرسپولیس خبر داد که ، مهدی طارمی قطعی و رامین رضاییان و امید عالیشاه احتمالا از این تیم جدا خواهند شد.

عکس:جدایی سه ستاره پرسپولیس تهران

 

رامین رضائیان هم از پرسپولیس می رود!

بعد از جدایی مهدی طارمی از پرسپولیس که خیلی جدی به نظر می رسد، حالا از این باشگاه خبر می رسد رامین رضائیان هم اعلام کرده قصد جدایی از این تیم را دارد! مدافع ملی پوش سرخ ها به مسئولان باشگاه گفته علاوه بر پیشنهادی که از قطر دارد، به تازگی یک پیشنهاد هم از لیگ یک آلمان دریافت کرده و بدش نمی‌آید لژیونر شود و از ایران برود.

بر همین اساس هم برانکو با توجه به بازگشت ماهینی به پرسپولیس، نام وریا غفوری را هم در لیست بازیکنان مورد نظرش قرار داده تا در صورتیکه رضائیان رفتنی شد، دستش در جناح راست خالی نباشد. هرچند وریا غفوری با استقلال به توافقات اولیه رسیده و بعید است به پرسپولیس برود.

 

جدایی مهدی طارمی از پرسپولیس قطعی شد

در حالی که مدیر برنامه های طارمی پیشتر با طاهری برای تمدید قرارداد به مدت دو فصل دیگر به توافق رسیده بود، جدایی این بازیکن از تیم پرسپولیس قطعی شد،

یکی از کسانی که در زمینه نقل و انتقال بازیکن ایرانی به تیم های اروپایی دستی بر آتش دارد به طور جدی در تلاش است که مقدمات حضور این بازیکن را در یک تیم اروپایی فراهم کند و از این بازیکن و مدیر برنامه اش تایید نهایی گرفته است که روند این مذاکرات را دنبال کند.

برانکو قبلا به مهدی طارمی گفته بود که یکی دو فصل دیگر در پرسپولیس بازی کند و بعد از باتجربه شدن راهی اروپا شود در حالی که هم اکنون شاهد هستیم سردار آزمون و علیرضا جهانبخش که تجربه کمتری نسبت به مهدی طارمی داشتند در فوتبال اروپا حضور موفقی دارند.

گفتنی است مهدی طارمی و هم چنین مدیر برنامه های وی این تصمیم  را به صراحت به باشگاه اعلام کرده اند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها