۸ تیر ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۴ تیر ۱۳۹۵
  • کد خبر :48640
  • بدون دیدگاه

عکس/آیا طارمی به پرسپولیس باز می گردد؟

مهاجم فصل گذشته پرسپولیس که اخیرا به عضویت باشگاه ریزه اسپور ترکیه درآمده، ممکن است با فسخ قرارداد خود مجددا به جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ اضافه شود.

خبرگزاری دانشجو: بعد از انتشار پستی در اینستاگرام رامین رضائیان و تغییرات متنی که در آن به وجود آمد، جنجال وسیعی در شبکه‌های اجتماعی به راه افتاده است؛ ظاهرا رضائیان قصد داشته در این پست اعلام کند یا خود یا مهدی طارمی به پرسپولیس باز خواهند گشت.

منابع نزدیک به طارمی در این باره هیچ خبری را رسما تایید نکردند اما ظواهر امر نشان می‌دهد قصد رامین رضائیان از انتشار پست جنجالی، موضوع مهاجم بوشهری فصل گذشته پرسپولیس بوده که هوای بازگشت به ایران را کرده است.

قرار است تیم ریزه اسپور هفته آینده برای اردوی پیش فصل به اتریش برود و باید دید طارمی تیم جدیدش را در این سفر همراهی خواهد کرد یا خیر.

طارمی که با حرکتی جنجالی پرسپولیس را ترک کرد و به لیگ ترکیه رفت، در صورتی به پرسپولیس باز خواهد گشت که بتواند مدیران باشگاه ریزه اسپور را برای رفتنش متقاعد کرده و رضایت‌نامه‌اش را دریافت کند.

این بازیکن روز گذشته پستی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده که او را مشغول گفت‌وگوی اِسکایپی با سه بازیکن پرسپولیس نشان می‌داد؛ این ابراز دلتنگی برای هم تیمی‌های سابق معلوم می‌کند که این موضوع بیش از یک شایعه است و باید آن را جدی گرفت.

آیا طارمی به پرسپولیس باز می گردد؟

 


در همین زمینه بخوانید :

طارمی را به پرسپولیس برمی‌گردانم

بانک ورزش: شهروز پاشاکی که از طرف پرسپولیسی ها یکی از متهمان رفتن طارمی به ترکیه بود، با انتشار متنی از خودش دفاع کرد.

او در انتهای صحبت هایش علاوه بر طعنه زدن به نزدیکان حسین هدایتی، به نکته مهمی اشاره کرده که مشخص نیست به زمان حال اشاره دارد یا فصل بعد.

او در پیامش نوشت: با سلام خدمت همه هواداران ارتش سرخ در این چند روز ، اتهامات زیادی بر من وارد شد که مهدی را من به ترکیه بردم ، در صورتی که من هیچگونه فعالیتی نه تنها برای مهدی بلکه هیچ بازیکن دیگری در این زمینه نداشته ام و این موضوع را تمام بازیکنان فوتبال ایران میتوانند تائید کنند . حال جا دارد برای دفاع از حق خود این موضوع را بیان کنم ، همه شما هواداران میدانید که مهدی ۴ هفته قبل از اتمام لیگ اعلام کرده بود که در ایران نمیماند ، حال سوال اینجاست چه کسی از من به مهدی نزدیک تر بود که به درخواست حاج حسین هدایتی در ضیافت افطاری رئیس جمهور که از من خواستند که مهدی را برای مذاکره به دفتر ایشان ببرم ، از آنجایی که خود من هم مانند شما پرسپولیسی بوده و دوست داشتم مهدی در پرسپولیس بماند تلاش بسیار زیادی کردم تا مهدی را راضی کنم ، دو جلسه با حاج حسین هدایتی و یک جلسه با دکتر طاهری برگزار کند ، چون مهدی همش به من میگفت من که قرار نیست بمانم ، چرا اینقدر اصرار میکنی ؟ حال برای اینکه ثابت کنم از خیلی ها پرسپولیسی ترم و ادعای پرسپولیسی بودن الکی نمیکنم و مثل بعضی از دوستان دنبال سلفی گرفتن با مهدی و جمع کردن فالوور نیستم از همین الآن تلاش خود را برای برگرداندن مهدی به پرسپولیس انجام خواهم داد . امیدوارم خداوند مرا در این راه یاری کند. والسلام

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها