۲ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۹ تیر ۱۳۹۵
  • کد خبر :48411
  • بدون دیدگاه

“علیرضا جهانبخش”مانکن تبلیغاتی تیم آلکمار+تصاویر

مهاجم ملی پوش ایرانی آلکمار با توجه به محبوبیتی که نزد طرفداران این تیم پیدا کرده به عنوان مانکن تبلیغاتی اسپانسر البسه باشگاه انتخاب شد.

علیرضا جهانبخش مهاجم ملی پوش ایرانی بعد از درخششی که در نیم فصل دوم لیگ برتر هلند داشت حالا به یکی از محبوب ترین چهره های این تیم در نزد طرفداران هلندی تبدیل شده و همین اتفاق فرصت را در اختیار مدیران باشگاه قرار داد تا از محبوبیت چهره بازیکن ایرانی در راستای درآمدزایی های بیشتر سود ببرند.

در شرایطی که شرکت تولیدکننده آمریکایی به عنوان اسپانسر البسه آلکمار برای چندمین سال متوالی به همکاری اش با این باشگاه با طراحی لباس های جدید ادامه داد مدیران آلکمار برای فروش البسه جدید خود به طرفداران از علیرضا جهانبخش به عنوان مدل تبلیغاتی جدید برای هواداران سود بردند که این بازیکن با پوشیدن انواع لباس های تمرینی آلکمار و گرفتن عکس های مختلف به تبلیغ لباس های جدید پرداخت.

سایت باشگاه آلکمار هم تصاویر جهانبخش با پوزیشن های مختلف و همچنین انواع البسه تمرینی آلکمار را با قیمت های فروش روی خروجی خود قرار داد تا بلکه با این حرکت امسال رکورد فروش پیراهن بین طرفداران شکسته شود.

"علیرضا جهانبخش"مانکن تبلیغاتی تیم آلکمار+تصاویر

"علیرضا جهانبخش"مانکن تبلیغاتی تیم آلکمار+تصاویر

"علیرضا جهانبخش"مانکن تبلیغاتی تیم آلکمار+تصاویر

"علیرضا جهانبخش"مانکن تبلیغاتی تیم آلکمار+تصاویر

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01125307.jpg

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها