۱ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴
  • کد خبر :11233
  • بدون دیدگاه

“علیرضا جهانبخش” بهترین بازیکن لیگ ۲ هلند شد

مهاجم ایرانی تیم فوتبال کشورمان موفق شد جایزه گاو طلایی بهترین بازیکن فصل لیگ دسته دوم هلند را بگیرد. مراسم اهدای جایزه گاو طلایی سال ۲۰۱۵ لیگ دسته دوم هلند…

مهاجم ایرانی تیم فوتبال کشورمان موفق شد جایزه گاو طلایی بهترین بازیکن فصل لیگ دسته دوم هلند را بگیرد.

مراسم اهدای جایزه گاو طلایی سال ۲۰۱۵ لیگ دسته دوم هلند امروز (سه‌شنبه) در روتردام و ورزشگاه اسپارتا برگزار شد که در این مراسم علیرضا جهانبخش به عنوان بهترین بازیکن فصل ژوپیلر لیگ توانست جایزه گاو طلایی را بگیرد.

مهاجم ایرانی تیم نایمخن هلند توانست به عنوان بهترین بازیکن سال ۲۰۱۵ ژوپیلر لیگ گاو طلایی را در ورزشگاه اسپارتا دریافت کند. مهاجمی که در این فصل ۱۲ گل برای تیمش به ثمر رساند و ۱۷ بار هم موفق شد برای هم تیمی‌هایش پاس گل ارسال کند.

رود برود، سرمربی تیم فوتبال نایمخن هم برای دریافت جایزه بهترین مربی کاندیدا بود اما جان پائول دجونگ از آیندهوون توانست این جایزه را برای خود کند.

جوی اسلیگرس هم از تیم آیندهوون به عنوان بهترین استعداد فصل توانست جایزه گاو طلایی را بگیرد و آرس، مهاجم تیم نایمخن هم که در این فصل ۲۸ گل برای تیمش به ثمر رساند، این جایزده را دریافت کرد.

به گزارش تسنیم، جهانبخش به همراه نامیخن توانست در این فصل قهرمان ژوپیلر لیگ شود و با ۱۰۱ امتیاز به لیگ دسته اول هلند بازگشت.

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1393/11/21/139311210916563694709743.jpg

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها