۳۰ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۶ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :53414
  • بدون دیدگاه

عکس های طناز طباطبایی در افتتاحیه فیلم اروند

شب گذشته پیش مراسم رونمائی از فیلم “اروند” ساخته ی” پوریا آذربایجانی” با حضور افراد صاحب نام و هنرمندان برگزار شده و این فیلم مورد تحسین قرار گرفت

عکس های طناز طباطبایی و پانته آ پناهی در مراسم رونمائی از فیلم “اروند” ساخته ی” پوریا آذربایجانی” که شب گذشته با حضور هنرمندان در پردیس چارسو برگزار شد.

طناز طباطبایی در افتتاحیه فیلم اروند

طناز طباطبایی در افتتاحیه فیلم اروند

طناز طباطبایی در افتتاحیه فیلم اروند

طناز طباطبایی

tanaz Tabatabaei

آذربایجانی: اگر همت و تلاش همه نبود “اروند” ساخته نمی شد

«نسیم آنلاین»، مراسم رونمایی و اکران خصوصی فیلم سینمایی دفاع مقدسی “اروند” شب گذشته و با حضور اعضای شورای شهر، نمایندگان مجلس، شخصیت های سیاسی و لشکری و کشوری، دفتر ریاست جمهوری و بازیگران و عوامل فیلم از ساعت ۲۱ در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

پوریا آذربایجانی کارگردان این فیلم سینمایی ضمن درخواست از تمامی عوامل فیلم سینمایی اروند برای آمدن بر روی صحنه در سخنانی، گفت: فیلم اروند واقعا کار سختی بود. ما این فیلم سینمایی را در ۳۷ جلسه در  تهران، خرمشهر، شهرک دفاع مقدس، مرتضی گرد و سایر نقاط مناسب دیگر فیلم برداری کردیم.

وی افزود: اگر این فیلم خوبی شده همت تمامی اعضای گروه سازنده فیلم بوده که از دل و جان تلاش کردند تا اروند یک فیلم خوب شود. زیرا فرقی هم نمی کند چه کسی کجا کار کرده زیرا اگر همت و تلاش همه نبود این فیلم ساخته نمی شد.

این کارگردان ادامه داد: شخصا مقابل تمامی دوستان و اعضای سازنده این فیلم سر تعظیم فرود می آورم و از همه شما تشکر می کنم.

سپس در بخش دیگر این مراسم تمامی اعضای گروه سازنده فیلم سینماییاروند به روی صحنه آمدند و عکس یادگاری با هم گرفتند.

در بخش دیگری از این برنامه اعلام شد که در این برنامه در خدمت یکی از خواننده های خوب و نامی کشور هستیم که آوازه بین المللی هم دارند. زیرا متوجه شدیم که آهنگی را برای شهدای غواص آماده کرده اند. ما به ایشان اعلام کردیم که ما هم فیلمی درمورد شهدای غواص ساخته ایم.

پرواز همای خواننده خوب و بین المللی کشور به روی صحنه آمد و در سخنانی پیش از اجرای برنامه خود، گفت: قبل از اینکه این آهنگ را که نام آن گمنام است تقدیم شما کنم باید یک توضیحی را بیان کنم. حتما همه اطلاع دارید که من به دلایل متفاوت چندین سال در ایران اجازه فعالیت نداشتم.

وی افزود: یک اتفاقی افتاد که من با جایگاه شهدای گمنام در روستای خودم آشنا شدم . وقتی دو شهید گمنام را برای تشییع و تدفین به روستای من آورده بودند دوستان به من پیشنهاد دادند که در این مراسم حضور پیدا کنم. من در این مراسم حاضر شدم و برای نخستین بار پیکر شهدا و این استقبال مردم از آنها را مشاهده کردم و خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم.

این خواننده تصریح کرد: همان شب این آهنگ را ساختم ولی مثل یک امامزاده از شهدا چیزی خواستم و آن اینکه دوباره در ایران به روی صحنه بازگردم. اینگونه شد که به آرزوی خودم رسیدم. این لطف را شهدای عزیز به من هدیه دادند و من هم از آن روز با خودم عهد بستم که هرجا کنسرتی برگزار می کنم این آهنگ را پیش از کنسرتم اجرا کنم.

سپس در بخش انتهایی این مراسم فیلم سینمایی “اروند” برای حاضران در پردیس سینمایی چارسو نمایش داده شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها