۲۸ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۸ تیر ۱۳۹۵
  • کد خبر :47868
  • بدون دیدگاه

خبر جنجالی:طارمی و رضاییان رسما به ریزه‌اسپور ترکیه پیوستند+تصاویر

مدافع و مهاجم ملی‌پوش پیشین تیم فوتبال پرسپولیس به تیم ریزه‌اسپور ترکیه پیوستند.

سایت میزان نوشت، رامین رضاییان و مهدی طارمی به تیم فوتبال ریزه‌اسپور ترکیه پیوستند.

مدافع و مهاجم ملی‌پوش پیشین تیم فوتبال پرسپولیس پس از جدایی از این تیم، با باشگاه ریزه‌اسپور در سوپر لیگ ترکیه به توافق رسیدند و امروز (سه‌شنبه) قرارداد خود را با این باشگاه امضا کردند.

این تیم سرمایه‌گذاری زیادی برای فصل آینده انجام داده و از آنجایی که رئیس جمهوری کشور ترکیه متولد این منطقه است، نگاه ویژه‌ای به باشگاه ریزه‌اسپور دارد.

طارمی و رضاییان رسما به ریزه‌اسپور ترکیه پیوستند

طارمی و رضاییان رسما به ریزه‌اسپور ترکیه پیوستند

طارمی و رضاییان رسما به ریزه‌اسپور ترکیه پیوستند

http://www.mizanonline.ir/files/fa/news/1395/4/8/634753_259.jpg

 

ریزه‌اسپور ، تیمی میانه جدولی در سوپر لیگ ترکیه

خبرگزاری میزان، باشگاه «چای‌کار ریزه‌اسپور» ترکیه که دو مدافع ملی‌پوش پیشین تیم فوتبال پرسپولیس را جذب کرد، فصلی معمولی را در سوپر لیگ ترکیه پشت سر گذاشت. این تیم در فصل گذشته در رتبه سیزدهم جدول ۱۸ تیمی سوپر لیگ ترکیه قرار گرفت.

باشگاه ریزه‌اسپور در دو و سه فصل قبل‌تر هم به ترتیب رتبه‌های چهاردهم و سیزدهم جدول را به خود اختصاص داد. هدایت این تیم بر عهده «حکمت کارامان» است. این مربی ۵۶ ساله ترکیه‌ای هدایت تیم‌های زیادی را از جمله کایسر اسپور، آنکارا اسپور و بورا اسپور بر عهده داشته است. وی پیش از این هم در دو مقطع سرمربی ریزه‌اسپور بود.

بازیکنانی از کشورهای گرجستان، کنگو، کامرون، لهستان، ساحل عاج و نیجریه در ریزه‌اسپور حضور دارند و بازیکنانی با اصلیت آلمانی و اتریشی هم در ترکیب این تیم دیده می‌شوند اما نکته جالب حضور بازیکن پیشین تیم فوتبال بارسلونا در این تیم است. لودویک سیلوستره، بازیکن فرانسوی که حدود ۱۰ سال قبل در بارسلونا عضویت داشت در حال حاضر در ریزه‌اسپور حضور دارد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها