۶ تیر ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۷ تیر ۱۳۹۵
  • کد خبر :48318
  • بدون دیدگاه

نخستین تصاویر طارمی و رضاییان با پیراهن ریزه اسپور

مراسم معارفه بازیکنان جدید تیم ریزه اسپور با حضور ستاره های ایرانی این تیم برگزار شد.

ریزه اسپور در فصل جاری  ۹ بازیکن تازه به خدمت گرفته است که دو بازیکن عراقی  به همراه رامین رضاییان و مهدی طارمی، یک بازیکن اهل اسلوونی و ۳ بازیکن ترک در این مراسم حاضر بود.

بنابر گزارش رسانه‌های ترک رامین رضائیان مدافع سابق پرسپولیس در این مراسم در گفتگو با خبرنگاران با  امیدواری از آینده صحبت کرده و اعلام کرده از حضور در ریزه اسپور خشنود است. او می‌گوید: از اینکه امسال در لیگ ترکیه حضور دارم بسیار خوشحالم ما در اینجا برای بهبود شرایط تیم خواهیم جنگید و من تمام توانم را برای تیمم خرج خواهم کرد. من دوست دارم بخشی از جاه طلبی‌های تیم ریزه اسپور در فصل آینده باشم.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01124835.jpg

نکته جالب اینکه تیم ریزه اسپور در   اولین جلسه تمرینی یک دست آبی پوشید تا بازیکن پرسپولیس بعد از حضورشان در جمع قرمزها رنگ پیراهن خود را تغییر بدهد. این اولین گام اولین فصل طولانی برای دو بازیکن ایرانی حاضر در ترکیه است که هر دو امیدوارند با نمایش خوب به تیم‌های بزرگتری راه پیدا کنند. طارمی و رضائیان در صورت درخشش در ترکیه می‌توانند راه را برای دیگر بازیکنان ایرانی نیز باز کنند. همین حالا صحبت از حضور یکی، دو بازیکن ایرانی دیگر مثل احسان حاج صفی در لیگ ترکیه شنیده می‌شود.

طارمی و رضاییان با پیراهن ریزه اسپور

طارمی و رضاییان با پیراهن ریزه اسپور

طارمی و رضاییان با پیراهن ریزه اسپور

طارمی و رضاییان با پیراهن ریزه اسپور

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1395/04/16/13950416000609_PhotoL.jpg

 


طارمی و رضائیان با ریزه اسپور مسافر اتریش می‌شوند

باشگاه ریزه‌اسپور که به تازگی دو ملی پوش ایرانی را به خدمت گرفته است از روز چهارشنبه و هم زمان با پایان ماه مبارک رمضان دور جدید تمرینات پیش فصل خود را آغاز می کند. حکمت کارامان سرمربی ریز اسپور که برای تماشای بازی های مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۱۶ راهی فرانسه شده بود در مصاحبه با سایت Haber61 برنامه هایش برای تیم را اعلام کرد.

کارامان در همین ارتباط گفت:« تیم از روز ۱۵ تیر تمرینات خود را در کمپ باشگاه ریز اسپور با حضور تمام نفرات آغاز خواهد کرد و بعد از ۱۰ روز راهی اردوی پیش فصل در کشور اتریش می شود تا در این اردوی ۱۵ روزه هم تمرینات را پیگیری کند هم چند بازی دوستانه داشته باشد». به این ترتیب مهدی طارمی و رامین رضائیان دو خرید جدید باشگاه ترکیه ای باید از روز چهارشنبه خود را به کادر فنی تیم معرفی و با تیم شان راهی اتریش شوند.

نکته جالب در این مصاحبه به ادعای سرمربی ریزاسپور مبنی بر این که نقل و انتقالات باشگاه با دو خرید دیگر بسته خواهد شد، برمی گردد جایی که کارامان ادعا کرد یکی از این خریدهای جالب توجه تا عصر امروز قراردادش بسته خواهد شد.

منبع:ورزش ۳

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها