۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۴ تیر ۱۳۹۴
  • کد خبر :13768
  • بدون دیدگاه

کوپا آمریکا 2015

شکست تلخ آرژانتین برابر شیلی در فینال کوپا آمریکا ۲۰۱۵ + ویدیو

تیم ملی آرژانتین در فینال کوپا آمریکا ۲۰۱۵ با شکست برابر شیلی در ضربات پنالتی قهرمانی در این مسابقات را از دست داد تا پس از فینال جام حهانی این…

تیم ملی آرژانتین در فینال کوپا آمریکا ۲۰۱۵ با شکست برابر شیلی در ضربات پنالتی قهرمانی در این مسابقات را از دست داد تا پس از فینال جام حهانی این دومین فینالی باشد که مسی و یارانش در آن شکست می خورند.

فینال رقابت‌های کوپا آمریکا ۳۰ دقیقه بامداد به وقت ایران میان تیم‌های فوتبال شیلی و آرژانتین در سانتیاگو برگزار شد که در پایان ۹۰ دقیقه این بازی با تساوی بدون گل خاتمه یافت و بازی به وقت‌های اضافه کشیده شد. در وقت‌های اضافه هم توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا ضربات پنالتی تیم قهرمان را مشخص کنذ و در این ضربات در نهایت شیلی با نتیجه ۴ بر یک پیروز شد و برای اولین بار عنوان قهرمانی این مسابقات را بدست آورد.

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1394/04/14/13940414000028_PhotoL.jpg

دو تیم در نیمه اول بازی پربرخوردی را به نمایش گذاشتند و حتی آنخل دی‌ماریا ستاره منچستری آلبی سلسته دچار مصدومیت شد و بالاجبار زمین بازی را ترک کرد اما در نهایت توپی از خط دروازه‌ها نگذشت.

در نیمه دوم شاگردان مارتینو تا حدودی توانستند فشار ابتدای بازی را دفع کنند و خطراتی را روی دروازه شیلی ایجاد کردند اما مهمترین فرصت در دقیقه ۹۲ برای آرژانتین به هدر رفت.

پاس طلایی لاوتزی برای هیگواین این مهاجم سابق رئال را مقابل دروازه خالی شیلی قرار داد اما هیگواین ناباورانه این فرصت را از دست داد تا در نهایت بازی با تساوی بدون گل خاتمه یابد تا این دیدار به وقت‌های اضافه کشیده شود.

نیمه اول وقت‌های اضافه هم گلی در برنداشت و مهمترین اتفاق این نیمه اشتباه عجیب ماسکرانو بود که الکسیس سانچس را در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان آرژانتین قرار داد اما ضربه مهاجم آرسنال با فاصله اندک از بالای دروازه به بیرون رفت.

در نیمه دوم وقت‌های اضافه هم توپی از خط دروازه‌ها نگذشت تا این بازی به ضربات پنالتی کشیده شود.

در این ضربات شیلی موفق ظاهر شد و با نتیجه ۴ بر یک پیروز شد و برای اولین بار عنوان قهرمانی کوپا آمریکا را بدست آورد.

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1394/04/14/13940414000027_PhotoL.jpg

لیونل مسی هم که برای دومین سال متوالی با تیم ملی آرژانتین به فینال رسیده بود پس از ناکامی در جام جهانی در ک.پا آمریکا هم ناکام ماند تا همچنان در حسرت کسب جام با آلبی سلسته باقی بماند.

 

 ویدیو صحنه های حساس و ضربات پنالتی بازی آرژانتین و شیلی

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها