۱ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
  • کد خبر :11152
  • بدون دیدگاه

نامه فیفا و خطر کسر 6 امتیاز از تراکتورسازی و پرسپولیس

شکایت بازیکن اسبق تراکتور و پرسپولیس/ خطر کسر ۶ امتیاز

اشبیتیم آرفی بازیکن آلبانیایی تبار اسبق باشگاه های پرسپولیس و تراکتورسازی با شکایت به علت عدم مطالباتش از دو باشگاه فوق به فیفا شکایت کرده و خواستار پرداخت طلبش شده…

اشبیتیم آرفی بازیکن آلبانیایی تبار اسبق باشگاه های پرسپولیس و تراکتورسازی با شکایت به علت عدم مطالباتش از دو باشگاه فوق به فیفا شکایت کرده و خواستار پرداخت طلبش شده است.

آرفی از تراکتورسازی مبلغی حدود ۱۵۰ میلیون تومان به اضافه دیرکرد آن و از پرسپولیس مبلغی حدود ۷۰۰ میلیون به اضافه دیرکرد آن طلب دارد که خواستار پرداخت این موارد شده اما از سوی دو باشگاه فوق اقدامی صورت نگرفته است و در نهایت منجر به شکایت او به فیفا شده است. حالا فیفا خطر کسر ۶ امتیاز از دو باشگاه تراکتورسازی و پرسپولیس مدنظر گرفته‌ است.

سعید طرزی، وکیل اشبیتیم آرفی در این زمینه به خبرنگار فارس گفت: به علت اینکه شکایت به فیفا پروسه زمانی طولانی مدتی دارند مسئله آرفی به طول انجامیده اما اگر تا ۱۰ روز آینده قرارداد آرفی پرداخت نشود احتمال کسر ۶ امتیاز از دو باشگاه تراکتورسازی و پرسپولیس وجود دارد.

وی همچنین در مورد پرونده شکایت صمد مرفاوی و ساکت اسلامی از باشگاه صبا تصریح کرد: کمیته انضباطی رایی را به سود مرفاوی اعلام کرده و ما چک‌های بلامحلی که از سوی باشگاه صادر شده از مراجع قانونی پیگیری می‌کنیم و در خصوص مابقی حقوق مرفاوی و الهامی هم باید باشگاه اقدامات لازم را انجام دهد.

شکایت بازیکن اسبق تراکتور و پرسپولیس/ خطر کسر 6 امتیاز

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها