۲ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۹ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :54119
  • بدون دیدگاه

شروع دوباره ساخت سازها در پدیده شاندیز+تصاویر

صبح روز پنجشنبه (۱۵ مهر) عملیات اجرایی فاز یک ساخت و سازهای پروژه پدیده در ۱۱بلوک تجاری آغاز شد.

صبح روز پنجشنبه (۱۵ مهر) عملیات اجرایی فاز یک ساخت و سازهای پروژه پدیده شاندیز در ۱۱بلوک تجاری آغاز شد.

این عملیات توسط شرکت فرازیست توس که در مناقصه برنده شد، آغاز شده است و ظرف یکسال آینده به پایان می رسد.

شروع دوباره ساخت سازها در پدیده شاندیز+تصاویر

شروع دوباره ساخت سازها در پدیده شاندیز+تصاویر

http://shahraraonline.com/final/site/media/image/97501.jpg

شروع دوباره ساخت سازها در پدیده شاندیز+تصاویر


در همین زمینه بخوانید :

۶ تصمیم برای حل مشکل پدیده شاندیز

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان‌رضوی گفت: درباره پدیده جلسات متعددی برگزار شده‌است و نمایندگان مجلس هم با جدیت پیگیر تسهیل شرایط و رفع مشکلات هستند.

مروج‌الشریعه در برنامه‌ای تلویزیونی افزود: در آخرین جلسه‌ای که با حضور وزرای اقتصاد و کشور و رئیس‌کل بانک مرکزی برگزار شد، شش تصمیم اساسی برای حل موضوع پدیده گرفته‌شد.

وی تصریح کرد: قرار شده‌است کنسرسیوم بانکی با محوریت بانک صادرات و حمایت بانک مرکزی تشکیل شود که در این رابطه، جلسات متعددی با بانک صادرات برگزار شده‌است. وی بیان داشت: در مذاکره با بانک صادرات، به دنبال پیگیری پدیده و میزان به طور هم‌زمان هستیم.

دهقان، نماینده چناران در مجلس نیز گفت: در جلسه‌ای با حضور رئیس کل بانک مرکزی و وزیر اقتصاد، مقرر شد اقداماتی برای حل موضوع پدیده انجام گیرد، ولی متاسفانه به وعده‌ها عمل نشده‌است. وی افزود: مردم امروز از ما سوال می‌کنند حالا که دو سال است دولت خودش پرونده پدیده را به دست گرفته و پیگیری می‌کند، چرا اتفاقی نیفتاده‌است؟ واقعا پاسخی برای این سوال نداریم.

تکمیل بزرگ‌ترین پروژه گردشگری کشور دوباره آغاز شد

همچنین روز پنجشنبه عملیات اجرایی فاز یکِ ساخت‌وسازهای پروژه پدیده در ۱۱بلوک تجاری آغاز شد.

مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز در این‌خصوص گفت: براساس برنامه زمان‌بندی، برای تکمیل پروژه پدیده در شهر شاندیز هفت فاز مختلف پیش‌بینی شده که برای اجرای آن‌ها ٢۴ماه زمان لازم است.

مهدی خجسته با اشاره به تدوین برنامه زمان‌بندی برای کل پروژه پدیده شاندیز، اجرایی‌شدن این پروژه را منوط به تامین اعتبار هزار و ۵٠٠ میلیاردتومانی دانست.

مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز تصریح کرد: مبلغ بسیار اندکی تامین اعتبار شده که برای عملیات عمرانی این فاز، این اعتبار کافی است و بر همین اساس، پیمانکار انتخاب شد و عملیات عمرانی آغاز گردید. رئیس هیئت مدیره شرکت فرازیست‌توس نیز در حاشیه مراسم آغاز ساخت‌وساز فاز یکِ تجاری پروژه پدیده، اظهار کرد: برگزاری مناقصه شرکت پدیده به لحاظ رعایت قانون، فراتر از مناقصه‌های دولتی بود. سیکل مناقصه حدود یک ماه زمان برد و در نهایت، شرکت فرازیست‌توس با حداقل مبلغ پیشنهادی ٧میلیارد و ٢٠٠میلیون تومان در مناقصه انتخاب شد.

مهندس سید امین ضیایی ادامه داد: فاز یکِ پروژه در ١١بلوک و عمدتا در مرکز خرید به صورت دقیق توسط پدیده برای شروع ساخت‌وسازها انتخاب شده‌است.

رئیس هیئت‌مدیره شرکت فرازیست‌توس با تاکید بر اینکه کلیه ماشین‌آلات موجود در کارگاه براساس اسناد، متعلق به شرکت فرازیست‌توس است، گفت: مدت‌زمان نرمال تجهیز کارگاه ١۵روز است، اما ما به لحاظ اهمیت زمان، کارگاه را ظرف پنج روز تجهیز کردیم، ماشین‌آلات و تجهیزات را در ورودی سنگ‌فرش و دفاتر کارگاهی را در داخل پروژه مستقر کردیم. تعداد ماشین‌آلات موجود برای شروع در نظر گرفته شده‌است، اما تعداد زیادی از تجهیزات در داخل کارگاه مستقر است و براساس نیاز و با توجه به پیشرفت پروژه، از آن‌ها استفاده خواهدشد.

بازهم توصیه به صبر

رئیس هیئت‌مدیره شرکت فرازیست‌توس ادامه داد: توصیه می‌کنم سهام‌داران به صبر و تحمل خود ادامه دهند، چراکه با هجوم برای فروش سهام، ارزش آن کاهش می‌یابد. این در حالی است که سهام پدیده بسیار باارزش است. با شروع ساخت‌وسازها، شاهد افزایش سرمایه‌گذاری برای تکمیل فازهای دیگر خواهیم‌بود و این روند رشد روزافزونی را در پروژه پدیده در پی خواهدداشت.

منبع:شهرآرا آنلاین

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها