۲۷ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۶ آبان ۱۳۹۵
  • کد خبر :56104
  • بدون دیدگاه

شباهت جالب یک پرنده کمیاب به دونالد ترامپ+عکس

پرنده ای در چین به دلیل شباهتش موهایش با دونالد ترامپ در فضای مجازی مشهور شده است .

به گزارش تالار خبر به نقل از دیلی میل، یک قرقاول طلایی به خاطر شباهت پرش به دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب ایالات متحده، در چین به یک ستاره تبدیل شده است.

تصاویر این پرنده نر که در قفس در پارک در کنار همنوعان خود زندگی می کند به طور گسترده ای در رسانه‌های چین از سوی خبرنگاری به نام هانگ سو به اشتراک گذاشته شده است.

آقای گائو، نگهبان این پرندگان گفت: این قرقاول در کنار قرقاول های قرمز دیگر زندگی می کند و به محض دیدن عکس این پرنده و شباهت آن با ترامپ بسیار شگفت زده شدم چرا که تا بحال به این موضوع توجهی نکرده بودم .

شباهت جالب یک پرنده کمیاب به دونالد ترامپ

شباهت جالب یک پرنده کمیاب به دونالد ترامپ

شباهت جالب یک پرنده کمیاب به دونالد ترامپ


در همین زمینه بخوانید :

نظرات جالب همسر سابق دونالد ترامپ درباره او

در حالی که این روزها همه مردم به‌ویژه آمریکایی‌ها درباره چهار سالی که قرار است دونالد ترامپ در  کاخ سفید بگذراند نظر می‌دهند، ایوانا ترامپ، که همسر اول ترامپ بوده و تجارب زیادی از زندگی با او دارد، حرف‌های جالبی درباره او زده است.

ایوانا در مصاحبه با New york Post پیش بینی کرده که  ترامپ با هواپیمای شخصی خودش مسافرت کند. او گفته ترامپ در هواپیمای خودش احساس راحتی بیشتری می‌کند و فکر نمی‌کند که با هواپیمای اختصاصی کاخ سفید این طرف و آن طرف برود. بوئینگ ۷۵۷ دونالد ترامپ ۱۰۰ میلیون دلار قیمت دارد.

ایوانا همچنین گفته  فکر نمی‌کند ترامپ پنت‌هاوز خود در نیویورک‌سینی را رها و به کاخ سفید نقل مکان کند؛ ساختمانی با ستون‌های مرمر، لوسترهای کریستال، پرتره‌های بزرگ از افسانه‌های یونان، مجسمه کودک معصوم و فواره داخل ساختمان. او در حالی که می‌خندید گفت “بیاید صادق باشیم من فکر می‌کنم برج ترامپ و خانه من در نیویورک بسیار بهتر از کاخ سفید باشد. برای همین او هرگز آپارتمانش در برج ترامپ را رها نمی‌کند تا به کاخ سفید برود”.

ایوانا به شوخی درباره ملانیا ترامپ گفته “هرگز به او حسودی نمی‌کنم چون او باید از این به بعد شروع به بسته‌بندی لباس‌ها کند”.

و در آخر اینکه ترامپ مثل مارگارت تاچر بیشتر از سه ساعت در شبانه‌روز نمی‌خوابد و به کار کردن تا دیروقت علاقه زیادی دارد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها