۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۶ شهریور ۱۳۹۵
  • کد خبر :51359
  • بدون دیدگاه

سیگار کشیدن مهران مدیری سوژه عکاسان شد+تصاویر

مهران مدیری در نشست خبری فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» از جزئیات این فیلم و همچنین موضوع آن که یک سوژه تلخ است، سخن گفت.

مهران مدیری در نشست خبری فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» از جزئیات این فیلم و همچنین موضوع آن که یک سوژه تلخ است، سخن گفت.

به گزارش گ”تالار خبر” ، او که چند سالی است سیگار می کشد در این نشست هم طاقت نیاورد و جلوی خبرنگاران و عکاسان دست به سیگار شد. عکاسان این سوژه جذاب را نادیده نگرفتند!

سیگار کشیدن مهران مدیری سوژه عکاسان شد

 

 اولین اثر سینمایی مهران مدیری با موضوع نقد اجتماعی کلید می‌خورد

به گزارش  تسنیم، اولین نشست خبری فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» به کارگردانی مهران مدیری عصر دیروز (پنجشنبه ۴ شهریور) در سالن صدف هتل هما برگزار شد.

مهران مدیری در ابتدای این نشست با بیان اینکه امیدوارم که فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» فیلم خوبی شود گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده اولین اکران این فیلم در جشنواره فیلم فجر امسال خواهد بود.

وی افزود: علت نامگذاری فیلم به دلیل زمان شخصیت اصلی داستان است که تا ساعت ۵ عصر وقت دارد تا کار خود را به سرانجام برساند و همچنین جمله زیبایی و در شعر لورکا که در ذهنم باقی مانده این اسم را نامگذاری کردم.

کارگردان پاورچین، درخصوص زمان فیلمبرداری این فیلم سینمایی تصریح کرد: تا دهه مهر ماه ضبط مجموعه «دورهمی» ادامه دارد و به مناسب فرا رسیدن ماه محرم و صفر برای مدتی پخش این برنامه متوقف می‌شود که سعی داریم از ۱۵ مهر ماه کار در تهران کلید بخورد و تا پایان آبان ماه فیلمبرداری آن را به پایان برسانیم.

مدیری در خصوص ایده فیلم گفت: دو سال گذشته یک خط قصه‌ای به ذهن من رسید و داستان آن ماجرایی است که برای همه افراد که در تهران زندگی می‌کنند و با آن روبرو هستند اتفاق می‌افتد و داستان زندگی آدمی است که از ۷ صبح تا ۵ عصر قرار است از نقطه‌ای از تهران به نقطه دیگری برسد و کار خود را به سرانجام برساند که در این راه دچار سلسله داستانها و اتفاقاتی می‌شود که همه آنها طبیعی است که  این اتفاقات دست خود فرد نیست.

وی اضافه کرد: فیلمنامه ساعت ۵ عصر در حال نگارش است و تا دو هفته آینده نگارش آن به پایان می‌رسد و پس از آن برای آغاز فیلمبرداری برنامه‌ریزی می‌کنیم.

کارگردان «ساعت ۵ عصر» خاطر نشان کرد: این اثر یک کار رئال‌، اجتماعی و به شدت کمدی است که ماهیت ذات سوژه تلخ است اما کمدی پررنگی دارد و پایان آن تلخ نیست و فرد به نقطه اول خود می‌رسد.

مدیری در خصوص بازیگران این فیلم سینمایی توضیح داد: سیامک انصاری باریگر اصلی فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» است و ۴ بازیگر دیگر در آن ایفای نقش می‌کنند که یکی از آنها خودم هستم. صدها و هزاران نفر از مردم نیز در این فیلم به دلیل سکانسهای شلوغ در آن حضور دارند.

وی با بیان اینکه فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» سراسر نقد اجتماعی است، گفت: این اثر کار بسیار سختی است و ۹۰ درصد آن شامل سکانسهای خارجی می‌شود که در بخش خصوصی و با حمایت اول مارکت به تولید می‌رسد.

کارگردان «قهوه تلخ» افزود: این فیلم از لحاظ ساختار و نوع نگاه به کارهای قبلی من در تلویزیون و شبکه خانگی ارتباطی ندارد و سعی می‌کنم که کار سینمایی تعریف شود و امیدوارم که در چند جایزه فیلم فجر نیز برگزیده شود.

مدیری اضافه کرد: به دلیل سختیهای سریال‌سازی و اینکه توانی برای من باقی نمانده است از کار کردن در تلویزیون خداحافظی می‌کنم و تا زمانی که مطمئن نباشم کاری جذاب که مخاطب آن را دوست داشته باشد در تلویزیون نخواهم ساخت و به سمت تلویزیون نخواهم آمد و سریال نمی‌‌سازم.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها