۳۱ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۶ بهمن ۱۳۹۵
  • کد خبر :58797
  • بدون دیدگاه

سوشا مکانی به تیم لیگ برتری اروپایی پیوست+عکس

دروازه‌بان سابق تیم فوتبال پرسپولیس به تیم لیگ برتری نروژ پیوست.

تالار خبر – سوشا مکانی دروازه‌بان سابق تیم فوتبال پرسپولیس که فصل گذشته در تیم میندالن در دسته دوم نروژ بازی می‌کرد با قراردادی به تیم دسته اولی استرومسگودست پیوست.

سوشا پس از امضای قرارداد با این تیم گفت: خیلی خوشحالم که به یک تیم سنتی و قدیمی در لیگ نروژ پیوستم و این یک فرصت عالی برای من است تا بتوانم توانایی‌های خودم را بیشتر نشان دهم.

جاستین فلو مدیر ورزشی این تیم نروژی هم جذب سوشا مکانی را هیجان انگیز دانست و عنوان کرد که این دروازه‌بان می‌تواند سطح تیم را بالا ببرد.

مکانی فصل گذشته در تیم میندالن در دسته دوم نروژ قرارداشت و استرومسگودست هم فصل گذشته موفق شد با ۴۴ امتیاز در رده هفتم قرار بگیرد.

 سوشا مکانی

سوشا مکانی : بزرگترین آرزوی من بازی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است

سوشا مکانی پس از پیوستن به تیم لیگ برتری استرومس‌گودست نروژ گفت: بزرگترین آرزوی من بازی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به همراه تیم ملی فوتبال ایران است.

به گزارش وبسایت نود ، سوشا مکانی، دروازه‌بان جدید تیم لیگ برتری استرومس‌گودست نروژ است که از صبح فردا (پنجشنبه) اولین تمرین رسمی خود را با این تیم مطرح انجام می‌دهد.

مکانی پس از عقد قرارداد انتقال قرضی میان سران دو باشگاه میوندالن و استرومس‌گودست به سایت رسمی تیم جدیدش گفت: تیم‌ ملی فوتبال ایران این پیغام روشن را به من رساند که باید در بالاترین سطح فوتبال باشگاهی نروژ بازی کنم تا بتوانم جایگاه خود را همچنان حفظ کنم. از باشگاه میوندالن به خاطر درک شرایط من قدردانی می‌کنم. بزرگترین آرزوی من بازی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با تیم ملی ایران است.

مدیر ورزشی باشگاه استرومس‌گودست نیز همانند سوشا مکانی از مقامات باشگاه دسته‌دومی میوندالن به خاطر همکاری در انتقال او قدردانی کرد و گفت: انتقال قرضی سوشا مکانی در شرایط فعلی بهترین راه‌حل بود و از این بایت خوشحال هستیم که با حضور این دروازه‌بان ایرانی رقابت سالمی بین دروازه‌بان‌های تیم استرومس‌گودست صورت خواهد گرفت.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها