۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۸ تیر ۱۳۹۵
  • کد خبر :47815
  • بدون دیدگاه

دو عکس جدید از سوشا مکانی با تیپ متفاوت در نروژ

مکانی که با محرومیت کمیته اخلاق نمی تواند در لیگ ایران به میدان برود تیم میوندالن نروژ را برای ادامه فعالیت انتخاب کرده و در تمرینات این تیم حاضر شده است.

سوشا مکانی که با محرومیت کمیته اخلاق نمی تواند در لیگ ایران به میدان برود تیم میوندالن نروژ را برای ادامه فعالیت انتخاب کرده و در تمرینات این تیم حاضر شده است. او درصورت جلب رضایت کادرفنی تیم MIF جانشین ایوار آندرس گلر سابق این باشگاه خواهد شد.

سوشا مکانی با تیپ متفاوت در نروژ

سوشا مکانی با تیپ متفاوت در نروژ

 


در همین زمینه بخوانید :

سوشا مکانی در انتظار پاسخ تیم نروژی

این گلر ۲۹ ساله و پرسروصدای فوتبال ایرانی که برای ادامه فوتبال به نروژرفته تا آنجا بدون حاشیه به کار خود ادامه دهد، به دلیل دور از تمرینات هنوز موفق به جلب نظر مربیان این باشگاه نشده است. وگارد هانسن مربی این تیم درباره سوشا می گوید: بدون شک مکانی گلر خوبی است و علاوه بر تجربه از کلاس دروازه بانی نیز سود می برد اما سوال اینجاست که آیا او از نظر بدنی آماده حضور در لیگ ما هست یا نه. نکات مختلفی است که ما باید به آن فکر کنیم.

مکانی که داستان محرومیت شش ماهه اش در نروژ نیز سروصدای زیادی کرده در حال حاضر با این تیم به تمرین مشغول است و بنابر آنچه که سرمربی این تیم گفته تکلیف حضور یا عدم همکاری اش با تیم میوندالن باید تا دیروز روشن می شده است اما همچنان خبری در این زمینه منتشر نشده است.

نکته جالب اینکه یک فرد ایرانی که روزنامه آفتون پست با او مصاحبه کرده گفته است مکانی با توجه به اینکه با تیمی قرارداد ندارد به میوندالن منتقل خواهد شد و این از امتیازات وی به شمار می آید.

مدیر ورزشی تیم نروژی نیز درباره مکانی می گوید: او یک پسر خوب و دلنشین هست و شاید گلر خوبی هم باشد. سوشا در ایران یک ستاره است اما برای ما این سوال وجود دارد که او چگونه می تواند خودش را با فوتبال نروژ وفق بدهد؟

منبع:ورزش ۳

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها