۳۰ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
  • کد خبر :44729
  • بدون دیدگاه

مرگ راننده در سقوط نیسان در دره طارم قزوین+تصاویر

ساعتی پیش انحراف و واژگونی خودروی وانت نیسان در منطقه طارم قزوین به مرگ راننده منجر شد.

دکتر پیمان نامدار رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان قزوین با اعلام این خبر جزئیات این حادثه را اینگونه شرح داد: درساعت ۱۱:۱۶ طی تماس مردمی به مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ شهرستان قزوین یک مورد حادثه واژگونی خودروی نیسان به اعماق دره ای در منطقه طارم اعلام شد. بلافاصله با توجه به عدم وجود آگاهی از تعداد سرنشینان خودرو و دوری این مسیر روستایی به ۲ پایگاه اورژانس منطقه طارم در روستاهای کلج و نیارک اعلام مأموریت شده و هردو پایگاه به آدرس مذکور اعزام شدند.همچنین با پیش بینی نیاز به عملیات انتقال در کوهستان و رهاسازی درخواست اعزام ست نجات به پایگاه هلال احمر طارم نیز داده شد.

آمبولانس پایگاه کلج توانست مسیر ۳۲ کیلومتری تا محل حادثه در نزدیکی روستای سنگان را در جاده های پر پیچ و خم منطقه طارم سفلی  در ۴۳ دقیقه طی کرده و به عنوان اولین آمبولانس به محل حادثه برسد.

به گفته تکنیسینهای حاضر در صحنه حادثه خودروی وانت پس از خروج از جاده مسافتی قریب به یک کیلومتر را در دره ها پیموده و چندین بار واژگون شده بود به طوری که راننده این خودرو در زمان رسیدن به بالین وی از خودروی خود بشتر از ۳۰۰ متر فاصله داشت.

تکنیسینهای اورژانس به محض رسیدن بر بالین بیمار اقدام به انجام عملیات احیا نمودند که متأسفانه نتیجه بخش نبوده است. و مرد ۵۳ ساله در این حادثه جان خود را ازدست داد.

نامدار در پایان با ذکر این نکته که در جستجو محل حادثه برای یافتن مصدومین احتمالی موردی یافت نشد. افزود: این عملیات طاقت فرسا توسط تکنیسینهای پایگاه کلج(محمدرضا چگینی و امین مدنی) با انتقال چند صد متری جسد متوفی با کمک امدادگران هلال احمر به جاده و تحویل به عوامل انتظامی به پایان رسید.

مرگ راننده در سقوط نیسان در دره طارم قزوین+تصاویر

مرگ راننده در سقوط نیسان در دره طارم قزوین+تصاویر

 


در همین زمینه بخوانید :

بی احتیاطی خانواده ای را داغدار کرد

سعید برات زاده مدیر روابط عمومی اورژانس تربت حیدریه با اعلام این خبر اطهار داشت : ساعت ۲۱:۱۲ دقیقه امشب گزارش تصادف در محور تربت حیدریه به حشمت آباد زاوه به اطلاع مرکز ارتباطات تربت حیدریه رسید.

وی افزود : آمبولانس دولت آباد بلافاصله به محل حادثه اعزام شد.

برات زاده گفت :در این سانحه دو خودروی پژو ۴۰۵ با یکدیگر تصادف کردند که یک خانم حدودا ۳۵ ساله و یک آقای حدودا ۴۰ ساله در این برخورد جان خود را از دست دادند.

وی بیان داشت : دو سرنشین این حادثه (پسر بچه ی ۸ ساله که حال مساعدی ندارد به همراه دختر بچه ی ۱۳ ساله)  به وسله نیروهای اورژانس به بیمارستان نهم دی منتقل شدند.

برات زاده تصریح کرد : یکی دیگر از سرنشینان (راننده ) نیز با آمبولانس هلال احمر به بیمارستان منتقل شد.

منبع:باشگاه خبرنگاران

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها,
دیدگاه ها