۳۱ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۳۱ شهریور ۱۳۹۵
  • کد خبر :53041
  • بدون دیدگاه

سقوط مرگبار کودک ۹ ساله از پل میدان امام حسین مشهد+تصاویر

این کودک ۹ ساله با شلواری لی آبی وپیرآهن قرمزوسرمه ای وباکفش صندل قهوه ای پس از سقوط ازارتفاع این پل در دم جان سپرده و پس از گذشت ۴۸ ساعت هنوزهویت اش مشخص نشده است

سقوط مرگبار پسر ۹ ساله از روی پل میدان امام حسین (ع) مشهد تیم جنایی را با معمای پیچیده روبه‌رو کرد.

به گزارش “تالار خبر” و به نقل از جام‌جم، ساعت ۳ بعد ازظهر دوشنبه سقوط پسربچه‌ای از پل میدان امام حسین (ع) مشهد به پلیس گزارش شد. ماموران پس از حضور در محل متوجه شدند، پسر ۹ ساله از طبقه روگذر به طبقه زیرین پل سقوط کرده و بر اثر شدت جراحات در دم جان باخته است.

سقوط مرگبار کودک 9 ساله از پل میدان امام حسین مشهد+تصاویر

با حضور قاضی علی‌اکبر احمدی‌نژاد، بازپرس ویژه قتل مشهد تحقیقات جنایی در این پرونده آغاز شد. جسد متعلق به پسری با لباس‌های مرتب و قدی حدود ۱۲۰ سانتی‌متر بود. او در زمان حادثه شلوار جین، صندل قهوه‌ای و بلوز قرمز به تن داشت. کارت شناسایی و نامه‌ای نیز در جیب او کشف نشد. بازپرس جنایی با طرح دو فرضیه قتل و خودکشی، دستور تحقیق در این رابطه را صادر کرد. برخی شاهدان مدعی شدند، پسربچه از یک خودروی پراید که زن و مردی سوار آن بودند به پایین پرت شده است. با این ادعا و بررسی دوربین‌های مداربسته، خودروی پراید شناسایی و راننده آن احضار شد که در تحقیقات مدعی شد، من در طبقه میانی پل بودم که پسربچه از طبقه بالایی سقوط کرد. فقط شاهد سقوط پسربچه بودم و در مرگش نقشی نداشتم.با بررسی ادعاهای راننده پراید، صحت گفته‌هایش تائید شد و بازپرس دستور آزادی او را صادر کرد. ماموران سپس به بررسی پرونده کودکان ناپدید شده در شهر پرداخته و متوجه شدند تا ظهر سه‌شنبه، هیچ شکایتی در این باره در کلانتری‌ها و پلیس آگاهی مشهد مطرح نشده است.

پلیس با معمای این سقوط مرموز روبه‌رو شده و با دستور بازپرس احمدی‌نژاد، بررسی دوربین‌های مداربسته را در دستور کار قرار داده تا شاید از این طریق بتوانند سرنخی از ماجرا به دست بیاورند.

http://talarekhabar.com/wp-content/uploads/2016/09/Meydan-Hossein-Fall-2.jpg

اخبار تکمیلی (۳شهریور)

پایان صحنه‌سازی‌های پدر سنگدل

به‌گزارش شهرآرا، پدری سنگدل که حدود یک هفته پیش فرزندش از پل امام‌حسین(ع) به پایین سقوط کرده و فوت کرده بود، پس از شناسایی جسد کودکش در سردخانه با صحنه‌سازی‌ مدعی شد که پسرش به‌دلیل بحران‌های روحی پس از طلاق تن به این کار داده است؛ گفته‌هایی که پدربزرگ کودک نیز آن را تایید کرد و این ادعاها مسیر بازجویی را منحرف کرد.

اما باوجود اعلام خودکشی برای این پرونده، ابهامات گسترده‌ای همچنان در پرونده وجود داشت که بزرگ‌ترین آن این بود که پسربچه هشت‌ساله چگونه فهم خودکشی را داشته است؟ چطور او از بولوار هفت‌تیر خودش را به پل امام‌حسین(ع) رسانده است و از آن مهم‌تر، چگونه به پایین پریده، آن‌هم بدون هیچ‌گونه جلب‌توجهی؟ این ابهامات با ادعاهای پدر کودک همخوانی نداشت و بازجویی‌های تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان‌رضوی به دستور قاضی علی‌اکبر احمدی‌نژاد ادامه یافت تاجایی‌که پدر این کودک به تناقض‌گویی افتاد.

کارآگاهان با یکسری بازجویی‌های تخصصی بالاخره توانستند کلید این معما را از زیر زبان این مرد بیرون بکشند و او در اعترافاتی تکان‌دهنده به انداختن پسرش از روی پل اعتراف کرد.

این مرد سنگدل در بخشی از اظهاراتش زیرنظر قاضی علی‌اکبر احمدی‌نژاد، اعتراف کرد: «بعد از اینکه از همسرم جدا شدیم، پسرم چون با مادرش نمی‌ساخت، همراه من زندگی می‌کرد؛ اما از دست کارها و بهانه‌گیری‌هایش خسته شده بودم. اصلا بعد از طلاق خیلی اعتراض می‌کرد و حتی دو بار از خانه فرار کرده بود که یک‌بار حرم رفته بود و یک بار دیگر در پارک دانشجو پیدایش کردیم. خسته‌ام کرده بود. روز حادثه او را سوار موتورسیکلت کردم و بالای پل امام‌حسین(ع) بردم. کمی ایستادم تا روی پل خلوت شود و ماشین نیاید. بعد که مطمئن شدم خودرویی روی پل نیست و کسی هم مرا نمی‌بیند، در یک‌لحظه او را از بالای پل به پایین انداختم و سریع از محل دور شدم.»

با اعترافات تکان‌دهنده این مرد سنگدل به دستور قاضی احمدی‌نژاد تحقیقات تکمیلی آغاز شده است.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها