۴ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱ شهریور ۱۳۹۵
  • کد خبر :51048
  • بدون دیدگاه

عکسهای سحر قریشی در اکران فیلم آبنبات چوبی

مراسم اکران مردمی فیلم آبنبات چوبی با حضور سحر قریشی و دیگر عوامل فیلم شب گذشته در پردیس سینمایی کورش برگزار شد. معرفی فیلم آبنبات چوبی با بازی سحر قریشی…

مراسم اکران مردمی فیلم آبنبات چوبی با حضور سحر قریشی و دیگر عوامل فیلم شب گذشته در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

سحر قریشی در اکران فیلم آبنبات چوبی

سحر قریشی در اکران فیلم آبنبات چوبی

سحر قریشی در اکران فیلم آبنبات چوبی

http://www.yjc.ir/files/fa/news/1395/5/31/5033730_760.jpg

سحر قریشی در اکران فیلم آبنبات چوبی

http://www.yjc.ir/files/fa/news/1395/5/31/5033729_265.jpg

http://www.yjc.ir/files/fa/news/1395/5/31/5033732_832.jpg

سحر قریشی در اکران فیلم آبنبات چوبی

http://www.yjc.ir/files/fa/news/1395/5/31/5033739_608.jpg

http://www.yjc.ir/files/fa/news/1395/5/31/5033746_480.jpg

http://www.yjc.ir/files/fa/news/1395/5/31/5033744_354.jpg

http://www.yjc.ir/files/fa/news/1395/5/31/5033743_959.jpg

معرفی فیلم آبنبات چوبی با بازی سحر قریشی و رضا عطاران

سلام سینما- فیلم سینمایی «آبنبات چوبی» چهارمین ساخته محمدحسین فرح‌بخش در بخش سودای سیمرغ سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد. شخصیت اصلی فیلم دختر جوانی است و داستان فیلم براساس اتفاقاتی که برای این دختر در اجتماع بیرونی رخ می‌دهد شکل می‌گیرد. سایر شخصیت‌های فیلم که اغلبشان جوان هستند متعلق به طبقه متوسط جامعه هستند. فیلم «آب نبات چوبی» محصول موسسه سینمایی پویا فیلم است.محمدحسین فرح بخش پیش از این فیلم‌های سینمایی «عطش»، «خصوصی» و »مستانه» را در کارنامه کارگردانی خود ثبت کرده است.

یادداشت محمدحسین فرح‌بخش، کارگردان فیلم «آب نبات چوبی»:

زمانی که کامران قدکچیان فیلمنامه اولیه «آب نبات چوبی» که براساس طرح خودش آن را نوشته بود، به من داد متوجه شدم معضل اجتماعی را در این فیلمنامه مطرح کرده است. معضلی که در جامعه ما وجود دارد، اما ممکن است همه در مواجه اولیه آن را از خودشان دور کنند. با این حال فکر می کنم زمانی که فیلم را ببینند خیلی زود متوجه می شوند که این معضل در جامعه ما وجود دارد و آن را می پذیرند. من اعتقاد دارم که سینما فقط سرگرمی است و اگر فیلمسازی بتواند در کنار سرگرم کردن مخاطب حرفی هم بزند، کار مهمی انجام داده است. مضمون این فیلم، یک مضمون تابو شکن امروز جامعه ماست و این داستان اجتماعی به شدت مرا غلغلک داد تا آن را بسازم. من با لحظه لحظه آن احساس نزدیکی کردم و این فیلم یکی از لذت بخش ترین فیلم هایی است که تا به حال ساخته ام. تیم بسیار خوب و جوانی بر سر فیلم «آب نبات چوبی» داشتم، مخصوصا فیلمبردارمان، روزبه رایگا که واقعا استثنایی بود. واقعا از تجربه ساخت این فیلم راضی هستم و هر بار از تماشای آن لذت بردم.

خلاصه فیلم «آبنبات چوبی»:

آب نبات چوبی مسائل جوانان و مشکلات تفاوت نسلی را بررسی می‌کند؛ اختلاف دیدگاه نسل قدیم و جدید درباره مشکلات خانواده و تاثیر جامعه بر جوانان امروزی محور اصلی این فیلم است.

عوامل فیلم «آبنبات چوبی»:

کارگردان: محمدحسین فرح‌بخش/ نویسنده: علی اصغری/ تهیه‌کننده: عبداله عیلخانی/ مدیر فیلمبرداری: روزبه رایگا/ صدابردار صحنه: بابک اخوان/ طراحی و ترکیب صدا: حسین ابوالصدق/ موسیقی: آریا عظیمی‌نژاد/ طراح چهره‌پردازی: ایمان امیدواری/ طراح لباس: گلناز گلشن/ طراح صحنه: حجت اشتری/ مدیر تدارکات: محمد عزت خواهی/ دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: کریم امینی

بازیگران: رضا عطاران، سحرقریشی، هنگامه حمید زاده، کریم امینی، نگار عابدی، صفا آقاجانی، شقایق فراهانی، میلاد کی مرام

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها