۲ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۶ تیر ۱۳۹۵
  • کد خبر :47745
  • بدون دیدگاه

گزارش انگلیسی‌ها از سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی+عکس

سجاد غریبی جوان ورزشکار اهوازی از سوی دیلی میل لقب هالک ایرانی را گرفت.

سجاد غریبی ۲۴ ساله در اهواز به دنیا آمده ، وی با قدی حدود ۱۸۸ سانتی متر و وزن ۱۷۵ کیلوگرم  لقب هالک ایرانی را به خود اختصاص داده است. سجاد غریبی به علت بدن ورزیده و سایز فیزیکی حیرت انگیزش در رسانه های اجتماعی کشورهای مختلف به شهرت رسیده است. نشریه آمریکایی دیلی میل نیز با انتشار تصاویری از این جوان ایرانی حیرت کاربران خود را برانگیخت.

گزارش انگلیسی‌ها از سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی

 


در همین زمینه بخوانید :

هالک ایرانی را عصبانی نکنید

سجاد غریبی جوان تنومند ایرانی در واکنش به معرفی خود در وب سایت دیلی میل نوشت: سلام عرض ادب من عصبانی نکنید اصلا داستانش چی بود هالک که یه شخصیت تخیلی بیش نیست من سعی کردم تو اینستاگرام خیلی چیزا بهتون نشون بدم که نیاز به گفتنش نیست اینکه بخوای یه راه درستی انتخاب کنی باید فقط به هدفت فکر کنی.
خیلیاتون در پیج من شاهد حسادت بی حد و مرزید. مرور بر گذشته که بعضی هموطنامون من اراذل معرفی کردن و بعد جلاد داعش به درجه ای رسید که وارد برخی خبرگزاری های کشور شد و حقیقت آخرش معلوم شد خارج کشور اروپا و آمریکا نه بخاطر اندام من بلکه بخاطر انسانیت همیشه حامی من بودن . و الان هم دیلی میل از من حمایت کرده . این جواب خوبی شد برا خیلی از هموطنامون هر چند که حرمت ادب خیلی وقت فراموش شده
چیزی که من سعی کردم بهتون بگم اینه فقط با قدرت ایمان راهت ادامه بده یا علی مدد.

گفتنی است؛ مدتی پیش تصاویری از سجاد غریبی جوان اهل اهواز با لقب غول داعشی منتشر شد وبرخی کاربران که با انتساب تصاویر وی به غول داعشی، بازار شایعات را حسابی داغ کردند. همچنین دیلی میل نیز با انتشار تصاویری از این جوان ایرانی حیرت کاربران خود را برانگیخت.

سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی

منبع:باشگاه خبرنگاران

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها