۲ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۳ شهریور ۱۳۹۵
  • کد خبر :52554
  • بدون دیدگاه

سایت یورواسپرت:سردار آزمون لیونل مسی ایران+عکس

مهاجم ملی‌پوش و ایرانی تیم فوتبال روستوف به عنوان مسی ایران معرفی شد.

سردار آزمون بعد از بازی‌های خوبی که برای روستوف در چند وقت گذشته انجام داده، مورد توجه رسانه‌ها قرارگرفته است. به خصوص به خاطر بازی امشب با تیم بزرگ و پرافتخار بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا، توانمندی‌های گلزن لژیونر تیم روسی زیر ذره‌بین قرارگرفته است.

سایت یورواسپرت در گزارشی که به زبان فرانسه منتشرشده، از مهاجم مورد توجه کارلوس کی‌روش در تیم ملی ایران به عنوان «لیونل مسی ایران» یاد کرده است.

این رسانه تیتر زد آزمون، لیونل مسی ایران است که باعث شادی روستوفی‌ها می‌شود.

گزارشگر این رسانه براساس مقاله فرانس‌پرس، ابتدا به شرح توضیحاتی در مورد رویارویی مهم امشب در ورزشگاه آلیانس آره‌نا داده و نوشته است ماجراجویی روستوف سه‌شنبه (امروز) با چالش سفری سخت به آلمان و رویارویی با بایرن آغاز می‌شود. برای مقابله با غول فوتبال ژرمن‌‌ها، تیم روسی می‌تواند خود را در سطح بین‌المللی مطرح کند و در این میان سردار آزمون، مهاجم ۲۱ ساله ایرانی نقش تعیین‌کننده‌ای در مرحله گروهی مسابقات برای روس‌ها دارد.

این سایت در ادامه افزود که در ایران هواداران، آزمون را به عنوان مسی کشورمان نام می برند. همینطور او بازیکنی است که تاثیر زیادی در تیم روستوف دارد و با حضور در لیگ قهرمانان اروپا می‌تواند مسیر سریع‌تری برای پیشرفت بیابد.

یورو اسپرت در ادامه عنوان کرده آزمون از ایران یعنی کشوری که مردمش شیفته فوتبال هستند و برای دربی دو تیم تهرانی بزرگش یعنی استقلال و پرسپولیس ۱۰۰ هزار تماشاگر به ورزشگاه آزادی می‌آیند، به فوتبال روسیه آمده و ابتدا با تیم روبین کازان تجربه‌اندوزی کرده است.

همچنین در بخشی از این مقاله گلزن جوان شاغل در لیگ روس‌ها به عنوان بازیکنی محبوب نزد هواداران معرفی شده و به این نکته اشاره کرده که در شبکه‌های مجازی، شمار هوادارانش در حد و اندازه‌‌های چهره‌های همچون علی دایی و علی کریمی بوده است.

این رسانه همچنین در بخشی توضیح داده است که آزمون در خانواده‌ای ورزش دوست در شمال ایران چشم به جهان گشوده و رشدکرده است.

همچنین در ادامه به بخشی از اظهارات چندی قبل گلزن ایرانی اشاره کرده که در مصاحبه با تلویزیون ایران عنوان کرد وقتی به روسیه آمد، هیچکس جز خانواده‌اش به وی کمکی نکرده است.

یورو اسپرت همچنین آزمون را به عنوان طرفدار تیم رئال مادرید معرفی کرده که مورد توجه تیم‌های مطرح اروپایی بوده است.

سردار آزمون لیونل مسی ایران

 

توماس مولر و سردار آزمون ، با ارزش‌ترین بازیکنان بایرن و روستوف

سایت معتبر ترانسفرمارکت به بهانه برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان اروپا به خصوص مصاف امشب بایرن مونیخ و روستف در ورزشگاه آلیانس‌آره‌نا مقایسه‌ای میان دو تیم معتبر آلمانی و روسی کرده است.

*بایرن بسیار باارزش‌تر از روستوف!

این سایت در یک مقایسه کلی مجموع ارزش تیم پرافتخار ژرمنی را ۵۸۲٫۲۳ میلیون یورو برآورد کرده است. در حالی که برای روستف ارزشی معادل ۴۳٫۷۰ میلیون یورو قائل شده است.

به عبارتی میانگین متوسط ارزش هر بازیکن بایرن ۲۲٫۳۹ میلیون یورو است. در حالی که متوسط ارزش بازیکنان روستوف بالغ بر ۱٫۹ میلیون یورو خواهد بود.

این رسانه میانگین سنی بایرن را ۲۶٫۷ سال عنوان کرده و در مورد رستوف نیز ۲۷٫۴ سالگی را اعلام کرده است.

همچنین ترانسفر مارکت عنوان کرده بایرن در مجموع ۱۵ بازیکن ملی‌پوش دارد و شمار ملی‌پوشان روستوف ۱۲ بازیکن است.

البته این رسانه مجازی عنوان کرده بایرن در کادر بازیکنانش، ۵ملی‌پوش جوان دارد در حالیکه تعداد ملی‌پوشان جوان روستوف ۲ نفر است.

دربخش دیگر همچنین ذکر شده تعداد لژیونرهای بایرن ۱۴ بازیکن است در حالی که رقم ۱۰ بازیکن خارجی برای تیم روسی ذکر شده است.

این سایت همچنین تعداد اعضای رسمی بایرن ۲۷۷ هزار نفر اعلام کرده و متذکر شده شمار اعضای تیم روسی مشخص نیست.

*آزمون با ارزش‌ترین بازیکن روستوف

این سایت همچنین مقایسه‌ای هم بین باارزش‌ترین بازیکنان دو تیم انجام داده است.

از نظر ترانسفرمارکت، با ارزش‌ترین بازیکن باواریایی‌ها توماس مولر،‌مهاجم ملی‌پوش آلمانی است که ارزش وی را در بازار نقل و انتقالات ۷۵ میلیون یورو اعلام کرده است.

اما در مورد روستوفی‌ها از سردار آزمون، مهاجم ۲۱ ساله ایرانی به عنوان با ارزش‌ترین بازیکن این تیم روسی نام برده و برای وی رقم ۷ میلیون یورو(حدود ۲۸ میلیارد تومان) ذکر است.

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1395/06/23/13950623000338_PhotoL.jpg

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها