۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۷ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :54062
  • بدون دیدگاه

زن ۳۰ ساله در بلوار کشاورز تهران دست به خودسوزی زد

خانمی ۳۰ ساله در حوالی بلوار کشاورز تهران اقدام به خودسوزی کرد که با کمک رهگذاران حریق خاموش و وی به بیمارستان منتقل شد.

خانمی ۳۰ ساله در حوالی بلوار کشاورز تهران اقدام به خودسوزی کرد که با کمک رهگذاران حریق خاموش و وی به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش “تالار خبر” و به نقل از ایرنا، بنا به گفته شاهدان عینی که حاضر به افشای نامشان نشدند، حدود ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه امروز خانمی ۳۰ ساله در بلوار کشاورز نزدیک میدان ولیعصر(عج) اقدام به خودسوزی کرد که بلافاصله رهگذاران با اطفای حریق مانع از گستردگی این خودسوزی شدند.

شاهدان گفتند: پس از دقایقی از خاموش کردن آتش با حضور عوامل اورژانس فرد مصدوم برای ادامه مراحل درمانی به بیمارستان منتقل شد.

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران در خصوص این حادثه نیز به خبرنگار ایرنا گفت: خانمی ۳۰ ساله که از نواحی مختلف بدن بویژه دست و صورت دچار سوختگی شده بود بعد از انجام اقدامات اولیه درمانی برای رسیدگی کامل پزشکی به بیمارستان شهید مطهری انتقال یافت.

حسن عباسی در این باره اظهارکرد: با توجه به اینکه عوامل اورژانس در وقوع حوادث مختلف ماموریت ارائه خدمات پزشکی و درمانی را دارند، علت بروز این حادثه توسط کارشناسان نیروی انتظامی در دست بررسی است.

 


در همین زمینه بخوانید :

خودسوزی در مقابل اداره دارایی نور

شمال نیوز : یکی از کسبه‌های شهر نور در اداره امور مالیاتی با کاتر خودکشی کرد و بر اثر شدت خونریزی جان باخت.

به گزارش شمال نیوز ، فردی از کسبه‌های شهرستان نور به نام (ر ـ ت) حدود ۵۵ ساله (چهارشنبه ۱۴ مهر) در اداره امور مالیاتی این شهرستان با کاتر شاهرگ خود را قطع کرد و در همان محل جان خود را از دست داد.

این فرد با در دست داشتن ظرف چهار لیتری بنزین و کاتر به همراه خود به اداره امور مالیاتی (دارایی) شهرستان نور مراجعه و ضمن ریختن بنزین در کف سالن اداره و به راه انداختن آتش بلافاصله با کاتر شاهرگ خود را قطع کرده که به دلیل شدت خونریزی در همان مکان فوت می‌کند.

مأموران آتش‌نشانی، انتظامی و قضایی بلافاصله در محل حاضر می‌شوند و با خاموش کردن آتش از سرایت آتش به سایر قسمت‌ها جلوگیری می‌کنند و براساس اطلاعات رسیده، تنها بخشی از سیستم رایانه‌ای آسیب دیده و به همین دلیل ادامه کار مختل شد.

جسد این فرد پس از اقدامات قانونی و تأیید مرگ توسط پزشک قانونی به سردخانه بیمارستان امام خمینی نور منتقل شد و علت این اقدام توسط پلیس و مقامات قضایی در دست بررسی است که متعاقباً اعلام می‌شود.

به گزارش فارس، هادی خنجری فرماندار شهرستان نور این اتفاق را تأیید کرده است.

رئیس اورژانس مازندران چه گفت ؟

فرهاد مصدری در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به خودکشی یک مرد مغازه‌دار در اداره دارایی شهرستان نور، اظهار داشت: این فرد مغازه کیف و کفش داشته که پیش از ظهر امروز پس از مراجعه به دارایی شهرستان نور با کارشناسان مالیاتی آنجا مشاجره کرده است.

وی افزود: پس از مشاجره میان مرد مغازه‌دار و کارشناسان مالیاتی این فرد در حضور همه افراد شاهرگ خود را زده و اقدام به خودسوزی کرده است.

مسئول اورژانس مازندران با بیان اینکه نیروهای اورژانس پس از تماس با آنها به موقع به محل حادثه رسیده‌اند، گفت: به دلیل شدت جراحات ناشی از خودکشی، فرد مغازه‌دار جان خود را از دست داد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها