۸ تیر ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۲ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :53789
  • بدون دیدگاه

روزنامه های ورزشی اسپانیا پس از شکست بارسا+تصاویر

روزنامه‌های امروز اسپانیا به تساوی شب گذشته رئال مادرید و شکست بارسا مقابل سلتاویگو پرداخته اند.

تالار خبر – روزنامه‌های مادریدی سعی داشتند با پرداختن به پیروزی اتلتیکو و شکست بارسا از توجه به تساوی رئال طفره بروند و روزنامه های کاتالان نیز به شکست آبی اناری ها پرداخته اند.

روزنامه های ورزشی اسپانیا پس از شکست بارسا

روزنامه مارکا چاپ مادرید با تیتر ” رئیس لالیگا” به صدرنشینی اتلتیکو مادرید پرداخته است.

روزنامه های ورزشی اسپانیا پس از باخت بارسلونا+تصاویر

روزنامه آ.اس به شکست شب گذشته بارسا روی اشتباهات تراشتگن اشاره دارد و مدعی شده که گلر آلمانی خیال مادریدی ها را راحت کرده است.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01147329.jpg

روزنامه موندو دپورتیوو نیز صفحه اولش را به شکست شب گذشته بارسا مقابل سلتاویگو اختصاص داده است.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01147330.jpg
روزنامه اسپورت نیز به شکست بارسلونا پرداخته و تیتر زده:” چه هدیه ای! ”


در همین زمینه بخوانید :

انریکه: مقصر اول شکست بارسا من هستم

بارسلونا امشب در زمین سلتا با نتیجه ۴-۳ مغلوب شد تا بهترین فرصت برای رسیدن به صدر را از دست بدهد. بارسا فصل گذشته نیز ۴-۱ در زمین سلتا مغلوب شده بود. آبی اناری ها در نیمه اول سه گل دریافت کردند اما با وجود زدن سه گل در نیمه دوم، نتوانستند از پس میزبان خود بر بیایند.

انریکه در پایان بازی به خبرنگاران گفت:” باید با آرامش، دوباره این بازی را نگاه کرده و به خوبی آنالیز کنم. نیمه اول تا دقیقه ۲۰ همه چیز خوب بود ولی از آن دقیقه، کنترل میدان را به سلتا دادیم و تقریبا در تمام دوئل ها مغلوب بازیکنان این تیم شدیم. پذیرفتن سه گل در یک نیمه سخت است اما سزاوار دریافت آن گل ها بودیم و فکر می کنم نتیجه نیمه اول عادلانه بود. در نیمه دوم بهتر شدیم اما هرچه کردیم نتوانستیم مانع شکست شویم.”

انریکه ادامه داد:” من مربی تیم هستم و مقصر اول این شکست. سعی کردم اوضاع را به بهترین شکل ممکن اداره کنم اما در این بازی موفق نشدم. تغییرات زیاد در ترکیب ثابت؟ الان صحبت کردن در این مورد ساده است اما من مربی هستم و باید به فکر منافع تیمم باشم. امشب تصمیم گرفتم که از سیستم چرخشی استفاده کنم و یکی از شب های بدمان را تجربه کردیم.

اشتباه تراشتگن روی گل چهارم:” دروازه بان بارسا باید ریسک پذیر باشد و او در آن صحنه بدشانس بود. امشب همه باهم باختیم و تراشتگن، تنها مقصر این باخت نیست. او بازی های خوب زیادی برای ما انجام داده و نباید به خاطر این اشتباه او را بکشیم.

خودم مسئول اول این شکست هستم و فکر می کنم همه باید در بازی های بعدی بهتر عمل کنیم.”

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها