۳۱ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۸ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :50252
  • بدون دیدگاه

عکس/رامین رضاییان در تمرین پرسپولیس حاضر شد

رامین رضاییان در اتفاقی جالب توجه در محل تمرین پرسپولیس حضور یافت.

رامین رضاییان ، مدافع ملی پوش که روز گذشته در جلسه با باشگاه و مسوولان این تیم برای ادامه همکاری شرکت کرده بود، در حالی که گفته می شد طی ۴۸ ساعت آینده تکلیفش برای بازگشت به این تیم مشخص خواهد شد، در تمرین نوبت بعد از ظهر سرخپوشان حضور یافت.

رضاییان که صبح امروز به همراه دیه گو، مربی بدنساز تیم ملی کارهای آماده سازی خود را استارت زده، در اقدامی جالب توجه و در حالی که هنوز تصمیم نهایی برای بازگشتش به تمرینات و لیست این تیم صورت نگرفته، در استادیوم شهید کاظمی حضور یافت و با بازیکنان و کادرفنی این تیم دیدار کرد.

باید دید نظر برانکو در قبال این حرکت مدافع ملی پوش چه خواهد بود و چه زمانی به او اجازه حضور در تمرین گروهی این تیم داده خواهد شد.

رامین رضاییان در تمرین پرسپولیس حاضر شد

موضع برانکو در قبال رامین رضاییان چیست؟

برانکو ایوانکوویچ که بابت عدم پاسخگویی رامین رضاییان به تماس او و مسوولان پرسپولیس در بازه نقل و انتقالات و آماده سازی تیمش به شدت شاکی بود در ادامه اعلام کرد نمی تواند به دنبال این بازیکن در خیابان ها بگردد. البته کمی بعد رامین رضاییان راهی ترکیه شد تا مقدمات حضورش در تیم ریزه اسپور مهیا کند. با این حال بعد از مدتی مدافع ملی پوش عزم بازگشت کرد و خواهان حضور در تیم برانکو شده است. برانکو ایوانکوویچ که در اتفاقی جالب توجه پیش از شاهد بازگشت مهدی طارمی بود، بعد از قبول این بازیکن اکنون رامین رضاییان را نیز در آستانه بازگشت به تیم خود می بیند. رضاییان که بعد از جلسه با مسوولان پرسپولیس امیدوار به بازگشت شده، اکنون منتظر چراغ سبز برانکو ایوانکوویچ است و باید دید سرمربی کروات این تیم که پیش از این با مهدی طارمی رفتار حرفه ای در بازگشت داشت و به او فرصت داد در قبال رضاییان چه تصمیمی خواهد گرفت.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها