۲۸ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۲ آبان ۱۳۹۵
  • کد خبر :55791
  • بدون دیدگاه

دو غول بزرگ فوتبال هلند به دنبال سردار ایرانی+عکس

مهاجم روستوف این روزها به گل سرسبد بازارهای نقل و انتقالاتی اروپا تبدیل شده و مشتریان بزرگی پشت سر خود دارد.

هنوز سرو صدای پیشنهاد باشگاه لیورپول انگلیس به سردار آزمون نخوابیده بود که رسانه های معتبر روسی و همچنین محافل خبری هلند از عزم جدی دو غول بزرگ این کشور برای به خدمت گرفتن مهاجم ۲۲ ساله ایرانی باشگاه روستوف خبر داده و از آژاکس و آیندهوون به عنوان رقبای جدید قرمزهای آنفیلد در راه خرید سردار خبر دادند.

سایت های معتبر خبری روسیه از جمله sovsport، sportsru، championat و همچنین چند سایت معتبر هلندی از جمله erdevisination در گزارش هایی پیرامون ابراز علاقه دو باشگاه مطرح فوتبال هلند به سردار نوشتند:« بعد از درخششی که آزمون در بازی های این فصل لیگ قهرمانان اروپا چه در پلی آف چه در مرحله گروهی مقابل این دو تیم داشت حالا استعدادیاب های آژاکس و آیندهوون در یک دربی جانانه باب مذاکره با باشگاه روستوف را بازکردند تا به هر نحوی شده مهاجم آینده دار روسی ها را به خدمت بگیرند. حتی باشگاه آژاکس پیش دستی کرده و بسته پیشنهادی خود را به سران روستوف تقدیم کرده تا یک گام از رقیب اصلی خود و همچنین سایر مشتریان مهاجم ایرانی از جمله لیورپول پیش باشد».

سردار آزمون

این اخبار در حالی پیرامون مهاجم ایرانی روستوف به گوش می رسد که مدیربرنامه های این بازیکن در مصاحبه با سایت چمپیونات روسیه مدعی شد سردار تمام تمرکزش روی قراردادی است که تا سال ۲۰۱۸ با باشگاه روستوف دارد اما شنیدن ابراز تمایل باشگاه های بزرگی همچون لیورپول، آژاکس، آیندهوون و مارسی می تواند برای آزمون یک انگیزه خاصی قلمداد شود که به درخشش خود ادامه دهد.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01156428.jpg

سردار آزمون در پلی آف لیگ قهرمانان به ژاکس گل زد و زمینه ساز برتری ۴-۱ در بازی برگشت شد ضمن این که در مرحله گروهی و در بازی رفت مقابل آیندهوون سازنده گل اول تیمش در تساوی ۲-۲ با رقیب هلندی بود تا همین درخشش باعث شود تا دو باشگاه سرشناس و پرافتخار هلندی به دنبال عقد قراردادی بلند مدت با این مهاجم ۲۲ ساله ایرانی باشند.


در همین زمینه بخوانید:

در انتظار خداحافظی سردار آزمون با روستوف

بعد از این که مجله معتبر گاردین از تحرکات باشگاه لیورپول برای خرید مهاجم ایرانی روستوف پرده برداشت و این بازیکن را به عنوان اولین خرید زمستانی صدرنشین لیگ برتر جزیره در ژانویه معرفی کرد سایت های معتبر خبری روسیه واکنش های متفاوتی به این موضوع نشان داده و هر یک از دید خود این ماجرا را تحلیل کردند.

نقطه مشترک تمام این رسانه های روس به جدی بودن فروش سردار آزمون به لیورپول با رقمی وسوسه کننده بر می گشت؛ تا جایی که همگی آنها از خداحافظی غیرمنتظره سردار ایرانی با طرفدارانش در روستوف تا ژانویه خبر دادند. Sovsport، SportsRu، Championat و … در واکنش به ابراز علاقه لیورپول به خرید آزمون هر یک گزارش ها و تحلیل های جالبی روی خروجی خود قرار داده و مدعی شدند نمایش خوب این بازیکن در مصاف با آتلتیکومادرید باشگاه انگلیسی را مجاب کرده تا پرنده آسمانی فوتبال ایران را به خدمت گرفته و جانشین سادیو مانه کند.

در این بین برخی رسانه های روسی هم بودند که مدعی شدند با آمار ضعیف گلزنی آزمون در این فصل از رقابت های لیگ برتر روسیه امکان چنین انتقالی بسیار اندک است و تنها رسانه های انگلیسی با مطرح کردن آن بازار نقل و انتقالاتی فوتبال کشورشان را داغ تر از همیشه کرده اند. با این وجود جوی که بعد از پیشنهاد لیورپول به سردار آزمون به راه افتاده، نشان می دهد که بیشتر اهالی فوتبال و کارشناسان این کشور در انتظار خداحافظی مهاجم مستعد و ۲۲ ساله ایرانی با روسیه و ورودش به یک لیگ معتبر اروپایی هستند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها