۳۱ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :49129
  • بدون دیدگاه

دو عکس جدید از حسین ماهینی و همسرش

تصاویر جدید از حسین ماهینی و همسرش که در شبکه های مجازی منتشر شده است ،

تصاویر جدید از حسین ماهینی و همسرش که در شبکه های مجازی منتشر شده است ،

گفتنی است ماهینی پس از دو سال دوری از تیم پرسپولیس امسال به تیم محبوبش بازگشته و بی صبرانه منتظر آغاز لیگ می باشد.

حسین ماهینی و همسرش

حسین ماهینی و همسرش

 


تازه ترین مصاحبه حسین ماهینی (۳۱ تیرماه ۹۵)

حسین ماهینی که به دلیل پشت سر گذاشتن خدمت سربازی مجبور به ترک پرسپولیس شده بود با پایان دوران خدمت به این تیم بازگشت و به دنبال پس گرفتن پیراهن تیم‌ملی است. او در گفت‌وگو با “ورزش سه” درباره شرایط خودش و پرسپولیس در مسیر لیگ شانزدهم صحبت کرد که در ادامه خواهید خواند.

* درباره شرایط آمادگی خودت با توجه به اینکه در اردوی اوکراین حضور نداشتی صحبت کن.
شرایط خوبی دارم و درست است که در اردوی اوکراین متاسفانه نتوانستم حضور داشته باشم اما در تهران و طبق برنامه تمریناتم را پشت سر گذاشتم. به هر حال با توجه به عدم حضورم در اردوی اوکراین دو هفته از تیم عقب هستم اما برای شروع لیگ لحظه‌شماری می‌کنم.

* چند روز قبل خبری درباره تمدید قراردادت منتشر شد و این تمدید بدون قید و شرط با توجه به دنیای حرفه‌ای کمی عجیب به نظر می‌رسید.
اولین باری که به پرسپولیس آمدم هم همین شرایط وجود داشت و من بدون شرط و هیاهو و جنجال آمدم. در مرحله تمدید قرارداد نیز و در بازگشت از جام‌جهانی نیز همین مسئله وجود داشت و خیلی راحت تمدید کردم و نشان دادم با پرسپولیس به عنوان تیم محبوبم هیچ زمان بر سر مسائل مالی مشکلی ندارم. اکنون هم خوشحالم ۳ فصل دیگر در خدمت تیم محبوبم هستم و تمام تلاشم را برای موفقیت آن انجام خواهم داد.

* یکی از اتفاقات جالب دیدار خونه به خونه به حضور تو در قلب دفاعی مربوط می‌شود، این تجربه جدید را چطور ارزیابی می‌کنی و به نظرت در این پست موفق خواهی بود؟
البته تجربه جدیدی نبود و پیش از این نیز زمانی که در اهواز بازی می‌کردم آن را تجربه کرده بودم و در دفاع میانی حضور یافته بودم. قابلیت بازی در هر ۴ پست دفاعی را دارم و می‌توانم در سمت چپ نیز بازی کنم. با این حال دیروز برانکو از من خواست در این پست بازی کنم و ۲۵ دقیقه در کنار محمد انصاری در دفاع میانی حضور داشتم.

* با توجه به اینکه در پست دفاع راست تیم‌ملی ترافیک شدیدی وجود دارد ترجیح نمی‌دهی با تغییر پست به دفاع میانی بروی؟
همانطور که گفتم من قابلیت بازی در هر ۴ پست را دارم و این مساله به نظر برانکو بستگی دارد که در چه پستی از من استفاده کند و مشکلی با آن نخواهم داشت و اکنون و بعد از پایان خدمت سربازی‌ام تشنه رقابت هستم و هیچ مشکلی با این مسائل ندارم و هر خواسته‌ای که از من داشته باشند تلاش می‌کنم به نحواحسن اجرا کنم.

* پس برای حضور در تیم‌ملی هم کاملا انگیزه داری؟
دقیقا همین‌طور است و یک سال و خرده‌‌ای دور از تیم‌ملی بودم و به من اجازه بازی ندادند اکنون شرایط سخت شده اما تمام تلاشم را می‌کنم تا با مدعیان حضور در تیم‌ملی رقابت داشته باشم و عاشق رقابت هستم. تمریناتم را اینقدر زیاد می‌کنم تا به تیم‌ملی برسم و باید بگویم یکی از اهداف بزرگم حضور در تیم‌ملی و تجربه دومین جام‌جهانی خواهد بود.

* در پرسپولیس هم رقیب جوان و با انگیزه‌ای روبه‌روی خودت می‌بینی و به نظر می‌رسد صادق محرمی نمی‌خواهد نیمکت‌نشین باشد.
صادق در تیم ملوان همبازی‌ام بود و او به عنوان هافبک راست و من مدافع راست هماهنگی بالایی با هم داشتیم. با توجه به شناختم از او باید بگویم او مسلما بازیکنی است که حرف‌های زیادی در پرسپولیس برای گفتن خواهد داشت و در این تیم موفق خواهد شد.

* پرسپولیس تغییرات زیادی در خط دفاعی خود داشته و بیش از این نیمی از بازیکنان تغییر یافته‌اند این مساله نگران‌کننده نیست؟
ما در خط دفاع بازیکنان خوبی جذب کرده‌ایم و تا حدود زیادی با یکدیگر هماهنگی داریم. من و سیدجلال پیش از این در پرسپولیس و تیم‌ملی با هم بازی کردیم و با علیرضا بیرانوند هم در تیم‌ملی همبازی بودم. محمد انصاری هم پیش از این در پرسپولیس حضور داشته و از این نظر از هماهنگی خوبی برخوردار هستیم. به طور کلی نظر شخصی‌ام این است که خط دفاعی پرسپولیس در فصل آینده حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت و همانطور که سه فصل قبل با آقای دایی موفق شدیم عنوان برترین خط دفاعی لیگ را کسب کنیم در این فصل هم این عنوان را به پرسپولیس اختصاص دهیم. اما نیاز به زمان داریم تا به صددرصد آمادگی دست یابیم.

* شرایط پرسپولیس را برای رسیدن به عناوینی که مدعی آن است چطور ارزیابی می‌کنی؟
شرایط خوبی داریم و خدا را شکر همه چیز طبق برنامه پیش می‌رود. با مدیریت خوب آقایان طاهری و ترکاشوند در بیرون از تیم و همچنین آقای برانکو در داخل تیم کاملا مهیای شروع لیگ هستیم و بازیکنان خوبی نیز جذب شدند و به همراه بازیکنان سابق به نظر می‌رسد ترکیب فوق‌العاده‌ای را برای فصل جدید رقم بزنیم.

* سال اولی که مهدی طارمی به پرسپولیس آمده بود با توجه به همشهری بودنت با او حمایت خوبی از طارمی داشتی. اکنون مهدی طارمی با توجه به اتفاقات رخ داده و بازگشتش به پرسپولیس با واکنش‌های مثبت و منفی هواداران مواجه است. به نظرت شرایط برای او چگونه پیش خواهد رفت؟
مهدی نسبت به دو فصل گذشته مسلما با تجربه‌تر شده است و در این فصل هم مطمئنا کمک بزرگی برای پرسپولیس خواهد بود. من شک ندارم او در این فصل هم آقای گل خواهد شد و البته اکنون از نظر بدنی نسبت به تیم عقب است و باید بیشتر تمرین کند و این طبیعی است اما شک ندارم که مهدی طارمی در این فصل مدعی آقای گلی است و بهتر و با انگیزه‌تر از گذشته برای پرسپولیس کار خواهد کرد و هواداران صددرصد از او راضی خواهند بود.

* و سوال پایانی در مورد بازوبند کاپیتانی پرسپولیس؛ تو چهارمین فصل حضورت در پرسپولیس را تجربه می‌کنی و در کنار سیدجلال و عالیشاه مدعیان بستن بازوبند کاپیتانی هستید. مشکلی از این بابت بین شما وجود ندارد؟
حضور در پرسپولیس از یک سو و بستن بازوبند کاپیتانی از سوی دیگر جزو افتخارات بزرگی است که ممکن است کمتر بازیکنی آن را تجربه کند و بستن بازوبند کاپیتانی که اسطوره‌های بزرگ این باشگاه آن را بر بازو بسته‌اند افتخار بزرگی است و مسئولیت را صدبرابر می کند. در این فصل کادرفنی و مدیریت باشگاه کاپیتان را انتخاب کرده‌اند و هیچگونه حساسیتی بین بچه‌ها وجود ندارد. باشگاه سیدجلال را به عنوان کاپیتان معرفی کرده و اکنون ما وظیفه داریم از او حمایت کنیم و خواسته‌هایش را انجام دهیم و هیچ مشکل خاصی وجود ندارد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها