۳۰ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۳ فروردین ۱۳۹۵
  • کد خبر :41806
  • بدون دیدگاه

دو عکس جدید از محسن بنگر در کنار همسر و دخترانش

۲ تصویر زیبا از همسر و دخترهای محسن بنگر کاپیتان با تعصب سرخپوشان پایتخت

در روزهای پایانی سال ۹۴ محسن بنگر در کنار خانواده اش برای شرکت در یک مصاحبه نوروزی به دفتر یکی از مجلات رفتند و این عکس را به یادگار گرفتند.

همسر و دخترهای محسن بنگر :

محسن بنگر در کنار همسر و دخترانش

همسر محسن بنگر

 


در همین زمینه بخوانید :

بنگر: هادی به هانی گفته بود دربی مساوی می شود/تازه فهمیدیم نوروزی کیست

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حالا خدا را شکر طوری این اتفاقات پیش رفت که فهمیدیم هادی نوروزی کیست و قدرش را می دانیم.

محسن بنگر با حضور در ویژه برنامه سال نو اظهار داشت: سال خوبی را برای مردم آرزو می کنم که انشاالله بدون مریضی و پر از شادی باشد.

وی درباره نبود هادی نوروزی در عید امسال عنوان کرد: هادی خیلی بچه آرام و خوبی بود. سال قبل ما در نوروز در ازبکستان بازی داشتیم. همیشه از خانواده اش می گفت و آنقدر آرام بود که نمی شد همه چیز را به او گفت. حالا خدا را شکر طوری این اتفاقات پیش رفت که فهمیدیم هادی نوروزی کیست و قدرش را می دانیم.

کاپیتان تیم پرسپولیس درباره اینکه چه زمانی این خبر را شنید، تصریح کرد: رضا نورمحمدی تقریبا ساعت ۵:۳۰ صبح بود که به من زنگ زده بود. البته من نفهمیده بودم و حدود ۲۰ باری به من زنگ زده بود. ابتدا فکر کردم که رضا شوخی می کند و می گفتم امکان ندارد چون ۵، ۶ ساعت قبل سر تمرین بود اما او گفت که هر کاری داری، رها کن و بیا. بعد پزشک تیم به من زنگ زد. دیگر شد و امیدوارم در آن دنیا موفق باشد.

بنگر در ادامه گفت: بدترین کار را به من دادند و همسر نوروزی به من گفت که باید تو به هانی این خبر را بدهی. به من گفتند که هانی مدرسه است و باید او را بیاوری و به او بگویید. من با فرشاد پیوس رفتیم و به هانی گفتم که امروز تمرین بودیم و بابای تو را پایش را شکستم که او گفت من هم پای تو را می شکنم. مقابل درب خانه شان که رفتیم، گفت چرا اینقدر شلوغ است و چه خبر است. هانی وقتی به بالا رفت گفت مادر گریه نکن. من دیگر واقعا نمی توانستم این خبر را بگویم.

وی در ادامه خاطره ای بیان کرد: دربی که تمام شد و وقتی از رختکن بیرون آمدم، دیدم که همسر هادی تماس گرفته است. هانی گوشی را گرفت و گفت که پدرم به من گفت که شما گل می زنید و بازی مساوی می شود.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها