۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲ خرداد ۱۳۹۴
  • کد خبر :11678
  • بدون دیدگاه

دزدی ۲ میلیاردی کارمند بانک / واریز پول به ۷ حساب مختلف

کارمند ناخلف بانکی در یاسوج با سوء استفاده از شغل خود اقدام به برداشت ۲۰۰ میلیون تومان پول و واریز آن به ۷ حساب مختلف می کرد به جرم خود…

کارمند ناخلف بانکی در یاسوج با سوء استفاده از شغل خود اقدام به برداشت ۲۰۰ میلیون تومان پول و واریز آن به ۷ حساب مختلف می کرد به جرم خود اعتراف کرد.

به گزارش تالارخبر به نقل از باشگاه خبرنگاران، سردار غلامعباس غلامزاده اظهار داشت: بدنبال گزارشی از برداشت های غیر مجاز در شعب یکی از بانک ها در یاسوج، تیمی از کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی این پلیس برای پیگیری موضوع و دستگیری متهم فعال شد.

وی اظهارکرد: در تحقیقات پلیس مشخص شد متصدی یکی از بانک ها با سوء استفاده از شغل خود اقدام به برداشت وجوهی به میزان دو میلیارد ریال و واریز آنها به حساب های مشخصی کرده است.

وی تصریح کرد: در ادامه و با شناسایی متهم مشخص شد چند روزی است پس از اخذ مرخصی کوتاهی دیگر به محل کار برنگشته و خانواده وی نیز مفقود شدن او را به پلیس آگاهی اعلام کرده بودند.

سردارغلامپور تصریح کرد: با اقدامات پلیسی سرانجام متهم احضار و با توجه به مستندات به جرم خود اعتراف کرد و اظهار داشت :’ مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان به صورت غیرمجاز از حساب ها برداشت و آنها را به هفت حساب مشخص واریز نمودم’.

فرمانده انتظامی کهگیلویه وبویراحمد بیان کرد: با دستور قضایی هر هفت حساب مسدود و تمام و جوه به بانک استرداد و همچنین متهم نیز به مرجع قضایی تحویل داده شد.

دزدی 2 میلیاردی کارمند بانک / واریز پول به 7 حساب مختلف

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها, ,
دیدگاه ها