۲۵ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۰ تیر ۱۳۹۵
  • کد خبر :48455
  • بدون دیدگاه

سرقت با سوراخ کردن دیوار بانک ملی تنکابن+عکس

فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری اعضای باند سرقت از بانک ملی تنکابن و کشف ۲ میلیارد ریال وجه سرقتی خبر داد.

فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری اعضای باند سرقت از بانک ملی شهرستان” تنکابن” و کشف ۲ میلیارد ریال وجه سرقتی خبر داد.

به گزارش ایسنا به نقل از پلیس مازندران، سید محمود میرفیضی افزود: در پی وقوع سرقت از بانک ملی شعبه مرکزی شهرستان تنکابن، در ۱۱ تیرماه سال جاری و سرقت بیش از ۲ میلیارد ریال وجه نقد، موضوع به طور ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان و فرماندهی انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد:ماموران پلیس آگاهی با حضور در صحنه جرم و بررسی های اولیه دریافتند، سارقان شب قبل پس از تخریب دیوار پشت بانک و نفوذ به داخل آن اقدام به دستبرد زدند و متواری شدند.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیس برای شناسایی و دستگیری سارقان، از اقدامات فنی و شگردهای خاص پلیس در این ارتباط خبر داد و افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی استان پس از یک هفته کار و تلاش شبانه روزی، یکی از سارقان بانک را در یکی از شهرستان های مرزی کشور شناسایی کردند.

میرفیضی از عملیات ضربتی پلیس برای دستگیری متهم به سرقت خبر داد و افزود:با دستگیری این فرد و کشف بیش از ۵۰۰ میلیون ریال وجه نقد سرقتی، دو همدست دیگر متهم نیز شناسایی و در دو مرحله عملیات جداگانه در یکی از شهرستان های شرق استان و یکی از استان های همجوار دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی مازندران از کشف بیش از یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال وجه نقد سرقتی از این دو متهم خبر داد و افزود: در مجموع بیش از ۲ میلیارد ریال وجه سرقتی از سارقان کشف شد؛ متهمان پس از اقرار به بزه انتسابی و بازسازی صحنه جرم با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند.

سرقت با سوراخ کردن دیوار بانک ملی تنکابن+عکس

سرقت با سوراخ کردن دیوار بانک ملی تنکابن+عکس

سرقت با سوراخ کردن دیوار بانک ملی تنکابن+عکس

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها,
دیدگاه ها