۲۷ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۷ خرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :47082
  • بدون دیدگاه

۵ کشته در درگیری پلیس با قاچاقچیان در فسا (تصاویر+۱۸)

فرمانده انتظامی فارس از وقوع یک مورد حادثه درگیری اشرار با نیروهای تخصصی پلیس این استان در روستای حاجی آباد قره بلاغ شهرستان فسا و کشته شدن پنج نفر اشرار در این حادثه خبر داد.

به گزارش شیرازه، سردار احمدعلی گودرزی فرمانده انتظامی استان فارس در مورد جزئیات عملیات امروز پلیس در بخش «ششده و قره بلاغ» فسا اظهار داشت: در پی تحرکات و ناامنی های ایجاد شده توسط دو شرور مسلح در شهرستان فسا و بخش “ششده و قره بلاغ” این شهرستان، شناسایی و دستگیری این افراد در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی ادامه داد: در همین راستا مأموران پس از هماهنگی با مقام قضائی و شناسایی محل حضور این افراد در یکی از روستاهای این بخش، به محل مورد نظر اعزام و آنجا را محاصره کردند.
فرمانده انتظامی استان فارس تصریح کرد: مأموران از این افراد خواستند که خود را تسلیم کنند اما آنها بدون توجه به اخطار پلیس، اقدام به تیر اندازی به سوی مأموران کردند.

گودرزی بیان داشت: سرکرده این باند تاکنون ۹ بار سابقه محکومیت برای حمل سلاح جنگی، آدم ربایی، تخریب منازل، تجاوز به نوامیس ، سرقت خودرو، قتل عمد، ضرب و جرح، قاچاق مواد مخدر و .. داشته که در مقابل ماموران نیروی انتظامی مقاومت کرده و دو نفر از اعضای بستگان او به یاری وی می‌آیند.

فرمانده نیروی انتظامی استان فارس افزود: در ابتدای صبح یک نفر از ماموران نیروی انتظامی از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد و با آغاز درگیری دو نفر از بستگان و اعضای حامی این فرد به هلاکت می‌رسند و چند نفر دیگر از اشرار مسلح دستگیر می‌شوند اما دستگیری فرد اصلی به سبب باردار بودن همسر وی ۱۱ ساعت به تأخیر می‌افتد.

گودرزی تصریح کرد: مردم محل و شورای منطقه سعی فراوان می‌کنند که این خانم را از منزل محاصره شده بیرون بیاورند که در نهایت بعد از ظهر این امر محقق می‌شود و با توجه به قانون حمل سلاح و احتمال آسیب به مردم نیروها وارد منزل شده و مقاومت فرد آخر نیز درهم شکسته می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی استان فارس گفت:در بازرسی از مخفیگاه این افراد مقادیر زیادی سلاح شامل دو قبضه کلاش، یک قبضه سیمینوف، دو قبضه کلت، سه قبضه اسلحه سوزنی، یک قبضه قناسه و مقدار زیادی مهمات دیگر کشف شد.

گودرزی خاطر نشان کرد: این افراد در سوابق خود اقداماتی نظیر شرارت، عربده کشی، ایجاد ناامنی و درگیری در شهرستان را داشتند.

تصاویر درگیری در روستای حاجی آباد قره بلاغ شهرستان فسا

به هلاکت رسیدن علی سرمست

کشته شدن علی سرمست در درگیری فسا

درگیری پلیس با قاچاقچیان در فسا

درگیری پلیس با قاچاقچیان در فسا

http://shiraze.ir/files/fa/news/1395/3/26/134790_162.jpg

منبع:سایت شیرازه

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها