۱ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۵ خرداد ۱۳۹۴
  • کد خبر :11786
  • بدون دیدگاه

درگیری اراذل قمه بدست در خیابان / دستگیری به وسیله تیر هوایی

در پی دیگری ۴ اوباش مست در وسط یکی از خیابان های تهران ، پلیس بعد از حضور در محل به کمک تیراندازی هوایی توانست هر ۴ نفر دستگیر کند…

در پی دیگری ۴ اوباش مست در وسط یکی از خیابان های تهران ، پلیس بعد از حضور در محل به کمک تیراندازی هوایی توانست هر ۴ نفر دستگیر کند

به گزارش تالارخبر به نقل از باشگاه خبرنگاران ، ساعت ۲۱ ، سوم خرداد ماه در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ مبنی بر درگیری چند شرور مست شمشیر به دست با یکدیگر که موجی از رعب و وحشت را در خیابان تختی ایجاده کرده بود بلافاصله اکیپی از ماموران گشت کلانتری ۱۶۰ خزانه به همراه یگان ضربت سرکلانتری به محل اعزام شدند.

ماموران پس از حضور در محل مشاهده کردند، این اراذل مست با یکدیگر درگیر شده و یکدیگر را مجروح کرده‌اند و حتی با دیدن پلیس نیز حاضر نبودند از اقدامات مجرمانه خود دست بکشند.

عوامل کلانتری با شلیک ۵ تیر هوایی موفق شدند ۴ متهم شرور را بازداشت و از آنان ۴ قبضه قمه کشف و ضبط کنند.

یکی از افراد شرور که “مهران” نام داشت،‌ از ناحیه سر و دست دچار جراحت شدید شده بود و متهمان دیگر نیز دچار جراحت سطحی شده بودند.

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای سرکلانتر هفتم پلیس پایتخت درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران، گفت: در پایگاه پلیس مشخص شد این افراد که باعث ایجاد رعب و وحشت در محل شده بودند،‌ به دلیل اختلاف حساب به جان یکدیگر افتاده بودند.

گفتنی است، پرونده این افراد جهت سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی گرفت.

درگیری اراذل قمه بدست در خیابان / دستگیری به وسیله تیر هوایی

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها