۲۶ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۹ تیر ۱۳۹۵
  • کد خبر :48386
  • بدون دیدگاه

دختر ژاوی هرناندز به بارسلونا پیوست+عکس

ژاوی هرناندس، اسطوره باشگاه بارسلونا، دخترش، آسیا، را به عضویت این باشگاه کاتالانی درآورد.

ژاوی هرناندس ، اسطوره باشگاه بارسلونا، دخترش، آسیا، را به عضویت این باشگاه کاتالانی درآورد.

ژاوی بعد از ۱۷ سال بازی برای تیم اول بارسلونا، در تابستان سال گذشته از این باشگاه جدا شد اما امروز دختر خردسالش را به عضویت باشگاه بارسلونا درآورد تا نشان بدهد همچنان علاقه زیادی به آبی و اناری ها دارد.

دختر ژاوی هرناندز به بارسلونا پیوست+عکس


بیوگرافی کوتاه ژاوی هرناندز

 ژاوی هرناندز کروز در ۲۵ ژانویه ۱۹۸۰ میلادی در شهر تراسا اسپانیا متولد شد. معروف به ژاوی بازیکن باشگاه فوتبال بارسلونا و تیم ملی فوتبال اسپانیا است. او در تیم ملی اسپانیا و تیم بارسلونا نقش هافبک مرکزی را دارد. او که از سن ۱۱ سالگی در بارسلونابوده است. اولین بازی خود برای تیم بارسلونا را در ۱۸ آگوست ۱۹۹۸ و مقابل مایورکا انجام داده است.

او از آن زمان در ۶۷۳ مسابقه رسمی شرکت کرده و ۸۰ گل و بیش از ۱۸۰ پاس گل برای بیش از ۵۰ بازیکن داده است. وی اولین بازیکن بارسلونا است که بیش از ۱۵۰ بازی بین‌المللی را در کارنامه دارد. از سال ۲۰۰۰ تاکنون ژاوی ۱۱۹ بازی ملی داشته و به همراه تیم یورو ۲۰۰۸، جام جهانی ۲۰۱۰ و یورو ۲۰۱۲ را از آن خود کرده است.

در یورو ۲۰۰۸ او بهترین بازیکن جام خوانده شد. ژاوی ۵ بار نامزد بهترین فوتبالیست جهان شده و ۳ بار در سال‌های ۲۰۰۹، ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ عنوان سومی بهترین بازیکن جهان را دریافت کرده است. او ۴ بار توسط فدراسیون بین‌المللی تاریخ فوتبال (IFFHS)به عنوان بهترین بازی ساز فوتبال شناخته شده است. وی ۵ بار در تیم سال اروپا حضور داشته ۲۰۰۸،۲۰۰۹،۲۰۱۰،۲۰۱۱،۲۰۱۲. در ۲۰۱۱ او دومین بازیکن برتر اروپا شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها