۱ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴
  • کد خبر :11051
  • بدون دیدگاه

خودسوزی در دانشگاه شیراز

دختر دانشجو در شیراز با اطلاع قبلی اقدام به خودسوزی کرد

دختر دانشجو در دانشگاه آزاد شیراز در حالی که با اطلاع قبلی (در شبکه های اجتماعی) خودسوزی خود را اعلام کرده بود ، سرانجام روز پنجشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، ساعت…

دختر دانشجو در دانشگاه آزاد شیراز در حالی که با اطلاع قبلی (در شبکه های اجتماعی) خودسوزی خود را اعلام کرده بود ، سرانجام روز پنجشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، ساعت ۹ صبح اقدام به خودسوزی خود کرد

به گفته شاهدان عینی این دانشجوی دختر پس از تهیه نزدیک به دو لیتر سوخت قابل اشتعال در پارکینگ مجاور دانشگاه آزاد صدرا اقدام به خوسوزی کرده است. به محض اینکه اطرافیان متوجه این آتش سوزی می‌شوند سعی می‌کنند به وسیله چادر و هر چیز دردسترس آتش را خاموش کنند اما متاسفانه زمانی آتش خاموش می‌شود که درصد سوختگی بالا بوده و بعد ازانتقال این فرد به بیمارستان قطب الدین شیراز جان خود را از دست می‌دهد.

پیگیری‌ها از مسئولان مرتبط درباره علت این اقدام تاکنون به جایی نرسیده است.

برخی گشنیده‌ها حاکی از آن است یک رابطه عشقی و عاطفی نافرجام علت این کار بوده است و آخرین تماس تلفنی دانشجو با‌‌ همان فرد مورد نظربرقرار شده که در حال حاضر این فرد در بازداشت به سر می‌برد.

مسئولان دانشگاه نیز با این پاسخ که این خودسوزی در پارکینگ مجاور دانشگاه و خارج از حوزه مدیریت صورت گرفته از ارائه توضیحات تکمیلی اجتناب می‌کنند.

دختر دانشجو در شیراز با اطلاع قبلی اقدام خودسوزی کرد

منبع: ایلنا

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها