۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۳ بهمن ۱۳۹۳
  • کد خبر :6792
  • بدون دیدگاه

ثبت نام آزمون ورودی دانشگاه علوم اسلامی رضوی آغاز شد

دانشگاه علوم اسلامی رضوی اعلام کرد/ثبت نام آزمون ورودی کارشناسی و دکتری

رییس دانشگاه علوم و معارف رضوی مشهد از ثبت نام آزمون ورودی دانشگاه علوم اسلامی در مقاطع کارشناسی تا دکتری از طریق درگاه الکترونیکی خبر داد. به گزارش مهر، حجت…

رییس دانشگاه علوم و معارف رضوی مشهد از ثبت نام آزمون ورودی دانشگاه علوم اسلامی در مقاطع کارشناسی تا دکتری از طریق درگاه الکترونیکی خبر داد.

به گزارش مهر، حجت الاسلام محمد باقر فرزانه ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: داوطلبان علاقه‌مند برای ثبت نام می‌توانند با ورود به سایت دانشگاه و واریز الکترونیکی مبلغ ثبت نام اطلاعات خود را در سیستم ثبت و بدین وسیله آمادگی خود را برای شرکت در آزمون اعلام کنند.

وی با بیان اینکه تغییری در تعداد رشته‌های دانشگاه به نسبت سال گذشته صورت نپذیرفته است افزود: تعداد ۱۰ رشته برای داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه در نظر گرفته شده است که حقوق خصوصی، حقوق جزا و جرم‌شناسی، حقوق بین‌الملل، فقه و مبانی حقوق اسلامی، علوم حدیث، زبان و ادبیات فارسی، زبان و ادبیات عرب، علوم قرآنی و حدیث، فلسفه و کلام اسلامی و تاریخ تمدن ملل اسلمی از جمله این رشته‌ها است.

حجت الاسلام فرزانه بیان کرد: رشته‌های حقوق، فقه و مبانی حقوق اسلامی، زبان و ادبیات فارسی، زبان و ادبیات عرب، علوم قرآنی و حدیث، فلسفه و کلام اسلامی، تاریخ فرهنگ و تمدن ملل اسلامی، اقتصاد و جامعه‌شناسی برای مقطع کارشناسی در این دانشگاه ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: رشته‌های حقوق خصوصی، حقوق جزا و جرم‌شناسی، حقوق بین‌الملل، فقه جزایی، علوم قرآنی و حدیث و فلسفه و کلام اسلامی هم برای داوطلبان دوره دکتری در نظر گرفته شده است.

وی اذعان داشت: این دانشگاه سال ۱۳۶۳ در جوار بارگاه منور امام هشتم(ع) تاسیس و تاکنون در مدت خدمت ۳۰ ساله خویش پنج دوره آزمون دکتری، ۹ دوره آزمون کارشناسی ارشد، ۱۶ دوره آزمون کارشناسی و همچنین بیش از ۲۵ دوره آزمون ویژه طلبه‌ها در ۴۸ رشته برگزار کرده است.

فرزانه افزود: ثبت نام در این دانشگاه از امروز  آغاز و زمان آزمون کارشناسی و کارشناسی ارشد هجدهم اردیبهشت ۹۴ و آزمون دکتری خرداد۹۴ تعیین شده است.

http://media.mehrnews.com/old/Original/1392/01/09/IMG11001765.jpg

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها