۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴
  • کد خبر :10891
  • ۱ دیدگاه

روابط عمومی دانشگاه تأیید کرد؛

دانشجوی دانشگاه تهران با پریدن از پل مدیریت خودکشی کرد

یک دانشجوی دانشگاه تهران روز گذشته با پریدن از پل مدیریت دست به خودکشی زد . گفته می شود مشکلات خانوادگی دلیل اصلی ارتکاب این دانشجو به خودکشی بوده است….

یک دانشجوی دانشگاه تهران روز گذشته با پریدن از پل مدیریت دست به خودکشی زد . گفته می شود مشکلات خانوادگی دلیل اصلی ارتکاب این دانشجو به خودکشی بوده است.

مدیر کل روابط عمومی دانشگاه تهران گفت: دانشجوی دانشگاه تهران به دلیل مشکلات خانوادگی روز گذشته دست به خودکشی زد.

“سید احمدرضا خضری”مدیر کل روابط عمومی دانشگاه تهران  در خصوص خبر خودکشی دانشجوی مدیریت دانشگاه تهران گفت: خبر خودکشی این فرد که دانشجوی دانشگاه تهران بوده متاسفانه صحت دارد و علت و چرایی اقدام وی در دست بررسی کامل قرار دارد.

وی با بیان اینکه اقدام به خودکشی این دانشجو خارج از دانشگاه صورت گرفته اظهار داشت: بررسی های فعلی نشان می دهد که این فرد دارای مشکلات خانوادگی و روحی بوده و دست به خودکشی زده است.

به گزارش مهر، مهدی مزروعی سبدانی دانشجوی ترم هشت دانشگاه تهران، ورودی سال ۱۳۸۷ و ساکن تهران بود که روز گذشته با پریدن از روی پل مدیریت دست به خودکشی زد.

دانشجوی دانشگاه تهران با پریدن از پل مدیریت خودکشی کرد

 در پی خودکشی یکی از دانشجویان دانشگاه تهران، روابط عمومی این دانشگاه پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام تسلیت به شرح زیر است:

هوالباقی

انالله و انا الیه راجعون

با کمال تأثر و تأسف با خبر شدیم جناب آقای مهدی مزروعی دانشجوی رشته مدیرت دولتی دانشگاه، دعوت حق را لبیک گفتند. هیأت رئیسه دانشگاه تهران ضمن ابراز تأسف، این مصیبت را به خانواده ایشان و جامعه دانشگاهی تسلیت عرض نموده، رحمت و مغفرت واسعه الهی برای آن مرحوم و سلامتی و شکیبائی برای بازماندگان وی را از درگاه خداوند منان مسئلت می‌نمایند.

اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها