۲۶ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۵ آبان ۱۳۹۵
  • کد خبر :54834
  • بدون دیدگاه

خودکشی تلخ دو خواهر در پل جدید دزفول+تصاویر

شب گذشته یک دختر ۱۸ ساله با پرتاب خود از روی پل جدید دزفول خودکشی کرد.

تالار خبر – شب گذشته یک دختر ۱۸ ساله با پرتاب خود از روی پل جدید دزفول خودکشی کرد.

خواهر ۲۰ ساله وی نتوانست خودکشی خود را عملی کند.

فریدون جعفریان فر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و محمد افضل زاده رئیس مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی دزفول در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار دزفول امروز ضمن تایید این خبر افزودند: در ساعت ۲۰:۱۰ امروز در تماسی تلفنی به سامانه ۱۱۵ مرکز پیام اورژانس خبر سقوط دختر جوانی ۱۸ساله از روی پل جدید دزفول به ما مخابره شد.

ایشان افزودند: پس از دریافت این خبر بلافاصله یک دستگاه خودروی آمبولانس را به محل حادثه اعزام کردیم که متاسفانه مشاهده نمودیم فرد مورد نظر جان داده است.

جعفریان و افضل زاده ادامه دادند: تشریفات قانونی و پیگیری علت وقوع این حادثه توسط نیروی انتظامی دزفول در حال انجام می باشد.

خودکشی تلخ دو خواهر در پل جدید دزفول+تصاویر

خودکشی تلخ دو خواهر در پل جدید دزفول+تصاویر

منبع : دزفول امروز


در همین زمینه بخوانید :

 خودکشی دانشجوی دختر مهندسی برق با دارو(۳ آبان)

خبرگزاری مهر: در اطلاعیه دانشگاه ارومیه آمده است: با نهایت تأسف و تأثر به اطلاع عموم دانشگاهیان می‌رساند؛ سرکار خانم پریسا ارشادفر دانشجوی سال سوم رشته برق و مخابرات دانشگاه ارومیه صبحگاه در اثر مسمومیت دارویی و با وجود اعزام سریع به بیمارستان و اقدامات لازم تیم پزشکی دار فانی را وداع گفت.

رییس دانشگاه ارومیه ضمن دیدار و ابزار همدردی با پدر متوفی این ضایعه دردناک را به عموم دانشگاهیان به ویژه خانواده محترم ایشان تسلیت، از درگاه خداوند متعال، رحمت و مغفرت برای آن مرحومه مسئلت کرد.

اما حرف و حدیث‌هایی از خودکشی این دختر دانشجو نیز وجود دارد و در این راستا برای بررسی دقیق علت مرگ پزشکی پای کار آمده است.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها,
دیدگاه ها