۲ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۸ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :50180
  • بدون دیدگاه

خودکشی تلخ دو جوان ۱۹ و ۲۲ ساله در یاسوج

۲ جوان ۱۹ و ۲۲ ساله در یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد اقدام به خودکشی با طناب دار کردند.

۲ جوان ۱۹ و ۲۲ ساله در یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد اقدام به خودکشی با طناب دار کردند.

مدیر روابط عمومی پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد با تائید این خبر به ایلنا گفت: متاسفانه ۲ جوان ۱۹ و ۲۲ ساله بطور همزمان در محدوده جنگل های روستای سروک یاسوج با طناب خود را حلق آویز که ما تا مشخص شدن نتیجه نهایی، این نوع مرگ ها را مشکوک به خودکشی اعلام می کنیم.

وی با اظهار تاسف از واقعه رخ داده، خاطرنشان کرد: امور مرتبط با کالبدشکافی توسط پزشکی قانونی یاسوج انجام و اجساد تحویل خانواده های آنان شد.

روابط عمومی پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد افزود: نمونه‌‌ آزمایش‌ها از قبیل سم شناسی و آسیب شناسی جهت دریافت پاسخ نهایی برداشته شده و بعد از مشخص شدن پاسخ آزمایش‌ها، نتیجه به دستگاه قضایی اعلام می شود.

خودکشی تلخ دو جوان 19 و 22 ساله در یاسوج


در همین زمینه بخوانید :

خودکشی یک جوان ۱۹ ساله در گچساران

عصر روز ۱۲ مرداد یک جوان گچسارانی ۱۹ ساله بنام  “ر.طاهرپور”با حلقه آویز کردن خود در خانه به زندگیش پایان داد.

دلایل این خودکشی که در کوی سه راهی گچساران رخ داده در دست بررسی قرار دارد و هنوز علت این حادثه مشخص نشده است.

مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد اردیبهشت امسال در جمع خبرنگاران گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد به لحاظ خودکشی رتبه چهارم را در کشور دارد و سال ۹۴ نیز خودکشی در این استان ۳۵ درصد افزایش داشته است.

کامروز امینی افزود: نرم کشوری خودکشی در سن‌های زیر ۱۸ سال ۷ .۸ درصد بوده اما در استان کهگیلویه و بویراحمد ۲۴ درصد است و این افراد خودکشی با طناب و سلاح گرم را برای خود انتخاب می کنند.

وی با بیان اینکه در استان کهگیلویه و بویراحمد ۲۲ درصد با سلاح گرم اقدام به خودکشی می‌کنند، افزود: بویراحمد و دنا بر حسب جمعیت در صدر خودکشی‌ها قرار دارد.

امینی ابراز داشت: آمار کنونی خودکشی‌ها در استان نگران کننده است که باید مسوولان برای جلوگیری از این روند تدابیر ویژه‌ای بیندیشند.

منبع: آفتاب جنوب

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها