۲۷ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۸ آبان ۱۳۹۵
  • کد خبر :54984
  • بدون دیدگاه

خانه مجلل نیمار با امکانات استثنایی در برزیل+تصاویر

نیمار، ستاره برزیلی بارسلونا در بهترین منطقه کشورش یک ویلای اشرافی خرید.

تاار خبر – نیمار داسیلوا ستاره برزیلی تیم فوتبال بارسلونا یک ویلای بزرگ و مجلل را در حاشیه معروف‌ترین شهر کشورش خریده است.

به گزارش مارکا، نیمار به‌تازگی یک ویلای بزرگ و مجهز را به اموال خود اضافه کرده است. این ویلا که مساحتی شش هزار و ۲۶۵ متر مربعی دارد، از امکاناتی مانند محل فرود هلی‌کوپتر، یک استخر شنا، یک زمین تنیس، شش سوئیت و حتی یک اسکله کوچک برخودار است که این اسکله برای پهلو گرفتن قایق تفریحی او احداث شده است.

طبق گزارش شبکه «اوگلوبو»ی برزیل اضافه شدن این عمارت به فهرست دارایی‌های گران‌قیمت این ستاره فوتبال در حالی است که او پیش از این اموالی همچون یک قایق تفریحی ۳٫۵ میلیون یورویی و یک جت شخصی چهار میلیون یورویی داشت.

ویلای جدید نیمار در حومه شهر ریودوژانیرو واقع شده و تقریباً یک ساعت با این شهر فاصله دارد. به این ترتیب او می‌تواند میهمانی‌های پرسروصدای خود را بدون مزاحمت برای همسایه‌هایش و نیز دور از چشم خبرنگاران برگزار کند.

خانه مجلل نیمار با امکانات استثنایی در برزیل+تصاویر

خانه مجلل نیمار با امکانات استثنایی در برزیل


در همین زمینه بخوانید:

 محکوم شدن نیمار در مورد پرونده تولد پسرش

شبکه تلویزیونی «نوتیسیاس ۲۴» ونزوئلا گزارش داد، نیمار در ماجرای پرونده تولد پسرش محکوم شناخته شده است. براساس گزارش این شبکه، مهاجم بارسلونا به دلیل نپرداختن بدهی‌اش به پزشک متخصص زایمان در جریان تولد پسرش یعنی دیوی لوکا، متهم شناخته شد.

این ماجرا مربوط به سال ۲۰۱۱ می‌شود و پنج سال از آن می‌گذرد. دکتر هربرت کرامر کسی است که مدعی شده، هرگز نیمار دستمزد توافقی را که بابت خدماتی که به هنگام تولد پسرش داده، به وی پرداخت نکرده است.

ستاره بارسلونا هم در مقابل عنوان کرده مبلغی که این پزشک مدعی شده، چیزی نیست که بین آنها توافق شده بود. به‌هر حال دادگاه حالا نیمار را به پرداخت ۲۵ هزار دلار به این پزشک محکوم کرده است.

منبع : تسنیم

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها