۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۲ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :49811
  • بدون دیدگاه

تصاویر/خالکوبی های جالب دو سارق تهرانی

طی حملات مأموران پلیس تهران به مخفیگاه سارقان و زورگیران شهر تهران در ۴۸ ساعت گذشته بیش از ۱۱۰ نفر زورگیر، سارق و کیف‌قاپ دستگیر شده اند

طی حملات مأموران پلیس تهران به مخفیگاه سارقان و زورگیران شهر تهران در ۴۸ ساعت گذشته بیش از ۱۱۰ نفر زورگیر، سارق و کیف‌قاپ پایتخت با حکم قضائی دستگیر شدند. تصاویر زیر طرح خالکوبی روی دست یکی از این سارقان است که توجه عکاسان را به خود جلب کرد.

خالکوبی های جالب دو سارق تهرانی

خالکوبی های جالب دو سارق تهرانی

خالکوبی های جالب دو سارق تهرانی

http://img8.irna.ir/1395/13950512/3310544/n3310544-5290958.jpg

 انهدام ۲۶ باند سرقت در تهران/ ۱۱۳ سارق و مالخر دستگیر شدند

به گزارش خبرنگار ایرنا سردار عباسعلی محمدیان روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: این سارقین در قالب اجرای ششمین مرحله از عملیات سراسری پلیس آگاهی برای دستگیری سارقان مناطق مختلف تهران بزرگ و ۱۲ شهر حاشیه ای شناسایی و با حکم قضایی دستگیر شدند.
وی تاکید کرد: از این تعداد سارق دستگیر شده، ۷۲ نفر دارای سابقه کیفری هستند.
سردار محمدیان اظهار کرد: مهم ترین محدوده فعالیت این سارقین به ویژه کیف قاپ ها و موبایل قاپ ها محدوده مرکزی شهر تهران بوده است.
وی در مورد ارزش ریالی اموال کشف شده از این سارقان نیز گفت: هنوز کار کارشناسی در این مورد انجام نشده اما با بررسی ابتدایی ارزش اموال کشف شده حدود پنج میلیارد ریال برآورد شده است.
رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: اعضای یکی از باندهای سرقت دستگیر شده با استفاده از سلاح های تقلبی و تهدید و ایجاد رعب و وحشت در شهروندان اقدام به سرقت می کرده اند.
وی تصریح کرد: سارقان دستگیر شده بیشتر با استفاده از سلاح سرد اقدام به سرقت و زورگیری در مناطق مختلف تهران بزرگ به ویژه محدوده مرکزی شهر می کردند.
به گفته سردار محمدیان، میانگین سنی سارقان دستگیر شده ۲۵ سال است که در این زمینه انجام کار کارشناسی و آسیب شناسی از سوی دستگاه های متولی و مسئول ضروری است.
وی همچنین به افزایش آمار موبایل قاپی در سطح تهران بزرگ اشاره کرد و افزود: براساس بررسی های انجام شده حدود ۷۰ درصد سرقت گوشی تلفن همراه، هنگام مکالمه افراد در سطح معابر و خیابان ها به دلیل بی توجهی فرد انجام می شود.
سردار محمدیان با اشاره به زمان وقوع سرقت منازل در تهران بزرگ نیز گفت: بیشتر سرقت های انجام شده از منازل نیز در محدده زمانی ۲۰ الی ۲۱ و ۳۰ دقیقه شب و در طبقات همکف و اول ساختمان ها انجام می شود.
وی در این خصوص به شهروندان توصیه کرد، حتما از بسته و قفل بودن درب ورودی، ایوان و پنجره منازل هنگام خروج از خانه اطمینان حاصل کنند.
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ خاطر نشان کرد: سارقان و مالخران دستگیر شده به مراجع قضایی معرفی و اموال مکشوفه نیز به مالباختگان تحویل داده می شود.

 

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها,
دیدگاه ها