۲۸ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
 • تاریخ انتشار خبر :۱۳ مرداد ۱۳۹۵
 • کد خبر :49915
 • بدون دیدگاه

تو دیگه به تیتر "دیوث کیست" اعتراض نکن داعشی!

حمله و توهین شدید یالثارات به شهاب حسینی+عکس

شماره جدید نشریه یالثارات با به کارگیری الفاظ نامناسب جدیدی به هنرمندان بویژه شهاب حسینی منتشر شد.

شماره جدید نشریه یالثارات با به کارگیری الفاظ نامناسب جدیدی به هنرمندان بویژه شهاب حسینی منتشر شد.

یالثارات امروز ۱۳ مرداد ۱۳۹۵، در مطلبی با عنوان «هنر دوگانه سوزی؟!» به قلم ایمان احمدی، شهاب حسینی را دوگانه سوز و در پی مراحل اداری سفر به آمریکا دانست و انتقادهای هفته گذشته شهاب حسینی به یالثارات را به دلیل آن دانست که «امور اداری دوگانه سوز شدن او سریع‌تر انجام دهد.»

همچنین این یادداشت او را به خاطر دریافت بودجه فیلم فروشنده از دختر امیر قطر، پیشاپش عضوی از داعش دانسته است!

در ادامه متن کامل یادداشت امروز یالثارات درباره شهاب حسنی را می خوانید:

“هنر دوگانه سوزی!؟

تنها کسی که نباید مقابل لثارات موضعی اتخاذ می‌کرد شهاب حسینی بود. بازیگری که هم اکنون در آمریکاست و مشغول انجام امور اداری اقامت و گرین کارت ایالات متحده است تا به جمع دو گانه سوزهای سینمایی بپیوندد.

البته دو گانه سوز، فحش یا ناسزا نیست. عنوانی است که به عده‌ای از اهالی سیاست و فرهنگ اطلاق می‌شود که غیر از پاسپورت ایرانی، کارت سبز اقامت در کشورهای استعمارگر اروپایی و آمریکایی، را به دوش می‌کشند.

شهاب حسینی حین انجام امور اداری دو گانه سوز شدنش، سوز آمریکایی شدیدی از خود بروز داد  و در مقابل تیتر جنجالی دیوث کیست؟ لثارات موضع تندی اتخاذ کرد، بلکه امور اداری دو گانه سوز شدندش سریع‌تر انجام شود.

اما نکته بعدی این است که یکی از حامیان اصلی فیلم فروشنده فاطمه الرمیحی رییس اجرایی موسسه فیلم دوحه و دختر امیر قطر از حامیان اصلی داعش است.

فیلم فروشنده در واقع سفارش حامی داعش است که به مرد ایرانی می‌آموزد اگر به همسرت تجاوز کردند باید اول از همسرت اجازه بگیری بعد توی گوش متجاوز بزنی!

طبیعی است که دختر امیر قطر از حامیان مهم داعش از ساخت فیلم ایرانی، با چنین مضمونی بشدت حمایت می‌کند و جناب شهاب حسینی خبر ندارد بخشی از دستمزدی که بابت حضور در این فیلم را دریافت کرده را به صورت مستقیم (نه غیر مستقیم) حامیان داعش تقدیم ایشان کرده‌اند. لثارات و نویسندگانش در دفتری دور افتاده در شهر مذهبی ری دارند نون و ماستشان را می‌خورند و پول هم دختر امیر قطر که هیچ، از هیچ نهاد قدرتی قرآنی دریافت نمی‌کنند.

اما جناب شهاب خان دو گانه سوز حسینی، شما با حضور در فیلم فروشنده قبلا عضوی از داعش شده‌ای و متاسفانه اصغر فرهادی (کارگردان) به هیچ عنوان نتوانست سرمایه‌گذاری دختر امیر قطر را در فیلم فروشنده ماست مالی کند.”

حمله و توهین شدید یالثارات به شهاب حسینی

حمله و توهین شدید یالثارات به شهاب حسینی

منبع: پندار نیوز

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها
 1. پریا نوشته است:

  آخه به شما چه؟!!
  کار از اونجا خراب می شه که به جای آباد کردن دنیای مردم به خیال خودشون دنبال آباد کردن آخرت مردم هستن!!

 2. نام شما... نوشته است:

  بنده خدا اگر حافظ با مرام و مسلک زاهدانه و عارفانه اش می دانست که شما روزی و روزگاری می ائید و کشورش را ویران خواهید کرد به نام او و با این تن پوشهایی که دارید؛خدا گواه هست که هیچ غزلی نمی سرود و در انزوا و سکوت جان می داد .بروید که هرکار خود را به نام این و آن که در مرام و منزلت جایگاهی والا خدمت حضرت رب جل و اعلی دارند می خواهید تمام کنید و کودتاگری فرهنگی خود را به حضرات بزرگی چون حافظ شیرازی که مطیع بلامنازع رسول خدا ص می باشند ؛برچسب می نمایید.اگر خود حافظ نیز امروز می بود دراین کشور؛یقینا به شما و هرکس که به نامش فحشا و منکری می نمود همین روایت را می داشت !!!!شک نکنید .چرا که تمام اشعار او نشان از آیات صریحه قرآن حکیم دارد و تاسی به ولات اهل البیت ع .نه آنچه شما از شراب و مدهوشی خود برداشت دارید .
  برای کثیف کاری خود می خواهید در پشت نام بزرگان پنهان شوید و منافقانه و به عمد به کار خود بپردازید .بدانید که تنها مزبزبی هستید که خدا می داند .و اینکه لثارات که فریاد زننده نام حق یعنی انتقام گیرنده ی خون خدا امام حسین ع است به نام او نیز فریاد یست که سالها از میان میدانها نبرد برآورده تا کنون که دراین شلوغی بازار بخوربخورها و جیبهای پاره از بیت المال به تنهایی فریاد کننده این امر بوده است .خجالت بکشید از آنکه اینن اعمال ننگین منافی عفت را هنر می گذارد و مدعی انسان و انسانیت شده اید .
  امیدوارم بحق امام عصر عج این پیام را باشگاه خبرنگاران برای شما ارسال کند ودرچشم مردم قرار دهد تا شما خودتان راخوب بشناسید و مردم بینوایی که دختران و پسران خود را به فرهنگ خارج از مبادی آداب شما سپرده اند که پرده دری از سویتان مشهود گردید و مخالفت شما با خدا و جنگ با فرمایشات خدای حکیم رو در رو گردید .از فرهادی و فیلمهایش و از کن رفتنهایتان و کنه شدنتان به جان نسل نو پای کشور اسلامیمان و سر درآوردنتان در ترکیه و شبکه های معاندی مانند جم .
  والسلام

 3. عرفان نوشته است:

  باسلام،آزادى بیان به نسیان سپرده شده،این حق طبیعى هر دیدگاه و تفکریه که عقایدش رو مطرح کنه،هرچند اشتباه،قرار نیست هر مجله اى و نگاهى که مثل ما فکر نمیکنه سرکوب بشه…آزادى بیان رو یادمون نره.