۴ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۰ تیر ۱۳۹۵
  • کد خبر :48484
  • بدون دیدگاه

حمله مرگبار به خودروی نماینده مجلس در کرمانشاه+تصاویر

نماینده مردم اسلام‌آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی به دست افراد ناشناس مورد سوءقصد قرار گرفت.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو گفت: دو جوان شهید و فرماندار و مدیرکل شیلات مجروح شدند.

به گزارش “تالار خبر” به نقل از خبرنگاران جوان؛ فلاحت پیشه در پی سوءقصدی که به اتومبیل وی شده است، اظهار داشت: چنین حوادثی هرگز در گذشته رخ نداده و احتمال دارد که این حادثه از بیرون از مرزها سازماندهی شده باشد.

فلاحت پیشه درباره جزئیات حادثه سوقصد گفت: پس از برگزاری نشست شورای اداری شهرستان دالاهو،عازم ریجاب بودیم که در کمین تروریستی گرفتار شدیم و دو تن از دوستانمان شهید شدند.

نماینده دالاهو افزود: راننده و رئیس دامپزشکی منطقه در این حادثه جان باختند و  فرماندار و مدیرکل شیلات نیز به شدت آسیب دیدند.

فلاحت پیشه گفت: ما هرگز مسلح به منطقه نمی رویم و هرگز چنین مواردی درمنطقه نداشتیم. بسیاری از مردم نیز در این ساعات تماس گرفته اند و جویای احوال ما و همکارانمان شده اند.

او در پایان تصریح کرد: امیدواریم نیروهای امنیتی خیلی زود عاملان این حمله را شناسایی کنند.

حمله مرگبار به خودروی نماینده مجلس در کرمانشاه

 


در همین زمینه بخوانید :

ورود کمیسیون امنیت ملی مجلس به حادثه تروریستی کرمانشاه

محمد جواد جمالی نماینده مردم فسا در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان از بررسی ابعاد حمله تروریستی و سوء قصد به جان مسئولین کرمانشاهی در اولین جلسه هفته جاری کمیسیون متبوع خود در پارلمان خبر داد.

وی افزود: این حمله شاید حاوی پیام خاصی باشد که باید جزئیات ان در کمیسیون امنیت ملی مجلس مورد بررسی قرار گیرد.

دبیر اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا گروه پژاک عامل حمله تروریستی اخیر بوده و یا خیر؟ تصریح کرد: در این رابطه باید منتظر اعلام نظر مسئولین بررسی کننده حادثه مذکور ماند و اعلام برخی مسائل در شرایط فعلی می تواند تنها در حد حدس و گمان باشد.

شایان ذکر است؛ عصر امروز یک گروه از مسئولان محلی کرمانشاه( شامل فرماندار اسلام آباد غرب، حشمت الله فلاحت پیشه عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی،حجت اله نیک عزم رییس قبلی شبکه دامپزشکی) در هنگام بازدید از منطقه مرزی ریجاب مورد سوء قصد قرار گرفتند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها