۲۵ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۳ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :53222
  • بدون دیدگاه

حضور قهرمان المپیک در اردوی جهادی در یک روستای محروم+تصاویر

کرمانشاه- کیانوش رستمی قهرمان وزنه برداری المپیک ریو به میان مردم مناطق محروم کرمانشاه رفت و با آنان دیدار کرد.

اردوی جهادی با حضور کیانوش رستمی قهرمان وزنه برداری المپیک ریو امروز جمعه با حضور در روستای «گله جار» بخش درود فرامان کرمانشاه برگزار شد.

وی در ابتدای ورود به این روستا مورد استقبال اقشار مختلف مردم قرار گرفت و یکی از اهالی با قرائت متنی به وی خیر مقدم گفت.

رستمی سپس به همراه اهالی و مسئولان بسیج سازندگی از پروژه در حال ساخت مسجد امام حسین (ع) روستای گله جار بازدید کرد.

دیدار با یکی از خانواده های نیازمند روستای گله جار از دیگر برنامه هایی بود که با حضور قهرمان المپیک برگزار شد.

در این دیدار مسئولان بسیج سازندگی اعلام کردند که نسبت به ساخت خانه برای این خانواده اقدام خواهند کرد و کیانوش رستمی نیز هدایایی را به آنها اهدا کرد.

اهدای هدایایی به کودکان روستا توسط کیانوش رستمی از دیگر برنامه هایی بود که امروز و در این اردوی جهادی انجام گرفت.

گفتنی است، فرشاد عالی معاون فرهنگی اجتماعی بسیج سازندگی کشور نیز در این برنامه حضور داشت.

حضور قهرمان المپیک در اردوی جهادی در یک روستای محروم+تصاویر

http://media.mehrnews.com/d/2016/09/23/3/2218043.jpg

http://media.mehrnews.com/d/2016/09/23/3/2218044.jpg

http://media.mehrnews.com/d/2016/09/23/3/2218046.jpg

http://media.mehrnews.com/d/2016/09/23/3/2218045.jpg

http://media.mehrnews.com/d/2016/09/23/3/2218046.jpg

کیانوش رستمی : با افتخار می‌گویم بسیجی هستم

اردوی جهادی با حضور کیانوش رستمی قهرمان وزنه‌برداری المپیک ریو روز جمعه با حضور در روستای «گله جار» بخش درود فرامان کرمانشاه برگزار شد. در ابتدای ورود این قهرمان کشور به روستا، وی مورد استقبال اقشار مختلف مردم قرار گرفت و یکی از اهالی با خواندن دلنوشته‌ای به او خیر مقدم گفت.

رستمی سپس به همراه اهالی و جهادگران بسیج سازندگی از پروژه در حال ساخت مسجد امام حسین (ع) روستای گله جار بازدید و در اقدامی جهادی خود نیز وارد گود خدمت رسانی شده و به جهادگران کمک کرد. این ورزشکار ارزنده کشور با حضور در خانه یکی از نیازمندان روستا که معلولیت نیز داشت در اقدامی خیرخواهانه دو سکه طلا را به این خانواده نیازمند هدیه کرد. در ضمن برای این خانواده نیازمند و محروم توسط بسیج سازندگی خانه‌ای احداث خواهد شد.

این دیدار که همزمان با ایام آغاز سال تحصیلی جدید بود برای کودکان محروم منطقه خبری خوش به همراه داشت و آنهم گرفتن هدیه از دستان قهرمان المپیک که کیانوش رستمی با تقدیم هدایایی به این کودکان روستا خوشحالی را به خردسالان منطقه هدیه داد.

کیانوش رستمی قهرمان المپیک ریو ۲۰۱۶ در این دیدار گفت: با افتخار می‌گویم یک بسیجی هستم و شرکت در این برنامه امیدواریم فتح بابی باشد برای سایر ورزشکاران و قهرمانان ملی که با حضور در اردوهای جهادی بتوانند انگیزه‌ای باشند برای جوانان جهادگر و دلگرمی محرومین را رقم بزنند.

رستمی خواستار توجه و رسیدگی مسئولین به مناطق محروم به ویژه روستاها شد و افزود: افتخار می‌کنم از کودکی نان حلال کارگری را خوردم و با فرهنگ جهادی و کار و تلاش بیگانه نیستم.

قهرمان وزنه‌برداری المپیک گفت: حضور در اردوهای جهادی آرامش بخش است و برای خدمت رسانی همه جانبه به مستضعفین در نقاط محروم مسئولین دستگاه‌های اداری کشور باید پا به پای بسیج سازندگی در این امر دخیل باشند و نباید از نقش تاثیرگذار خیرین در این عرصه چشم پوشی کرد. درخواست من از مسئولین تلاش در راستای اشتغالزایی برای جوانان مملکت است. بی شک این سرمایه‌های متعهد و متخصص می‌توانند با اعتماد و حمایت مسئولین در گسترش عرصه‌های اقتصاد مقاومتی و خودکفایی کشور موثر باشند.

کیانوش رستمی در پایان با تاکید بر اهمیت توسعه زیرساخت‌های عمرانی روستاها خاطر نشان کرد: مسئولین همچنین تا جایی که می‌توانند در مواردی همچون ساخت مساجد، مدارس و… کمک کنند و نسبت به روستائیان بی توجه نباشند و از کنار آنها راحت نگذرند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها