۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۹ مهر ۱۳۹۵
  • کد خبر :54122
  • بدون دیدگاه

کی‌روش جنگ را علنی کرد

حرکت جالب بازیکنان تیم ملی در جواب مشت های بازیکنان کره

همین چند روز قبل بود که بازیکنان کره در مراسم بدرقه به سمت ایران، طبق یک عادت همیشگی مشت های خود را گره کرده و از روحیه بالای خود برای مصاف با ایران خبر دادند.

بعد از این که تصاویر مشت های گره کرده بازیکنان و اعضای تیم کره سر و صدای زیادی در رسانه های خبری ایجاد کرد، بسیاری این اقدام حریف فردای تیم ملی را نوعی جنگ روانی علیه ایران قلمداد کردند؛ به خصوص که کره ای ها هنوز از مشت های گره کرده کارلوس کی روش و ایرانی ها بعد از برد رویایی اولسان در سال ۲۰۱۴ کینه به دل داشتند.

در چند روز گذشته خیلی ها منتظر واکنش سرمربی تیم ملی به این اقدام کره ای ها بودند؛ اما کی روش با صبوری خاصی بی تفاوت به این موضوع تنها مدعی شد که پاسخ حرکت حریف را در مستطیل سبز خواهد داد؛ اما صبح امروز و دقایقی قبل از آغاز تمرین، مربی پرتغالی جنگ با کره را علنی کرد و در اقدامی جالب و هماهنگ شده با شاگردانش با مشت های گره کرده و سر دادن شعارهای روحیه ساز پاسخ جالبی به حریف سرشناس خود داد.

حرکت جالب بازیکنان تیم ملی در جواب مشت های بازیکنان کره

کی روش که نشان داده استاد جنگ های روانی است و از این حربه به خوبی در راه تحریک شاگردانش و خردکردن حریف بهره می برد، صبح خود را با یک حرکت حماسی جالب آغاز کرد تا نوید یک نتیجه رویایی دیگر مقابل رقیب دیرینه تیم ملی را بدهد. مربی پرتغالی این بار در حرکتی برنامه ریزی شده و هدفمند، تمام شاگردان و دستیارانش را دور هم جمع کرد و از مستطیل سبز برای رقیب پیغامی آشکار فرستاد؛ آن هم این که او و ایران آماده تحمیل چهارمین شکست متوالی به کره و ادامه تیره روزی های این تیم در دوئل سنتی قاره کهن هستند.

مشت در پاسخ مشت؛ حرکتی که قطعا بر جذابیت های جدال سرنوشت ساز فردا خواهد افزود و باعث خواهد شد دو تیم مطرح قاره کهن، یک دیدار خاطره انگیز در ورزشگاه آزادی به ثبت برسانند. در این بین کی روش هم امیدوار است با رسیدن به چهارمین برد متوالی، تنها کسی لقب بگیرد که توانسته روی نیمکت تیم ملی، چنین آمار درخشانی برابر رقیبی به نام کره جنوبی به ثبت برساند.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/watermark/01148862.jpg


در همین زمینه بخوانید :

گزارش تمرین تیم ملی ؛ درجه روحیه روی هزار

تمرین امروز ملی پوشان ایران نیز قبل از بازی برابر مرحله چهارم مقدماتی جام جهانی در زمین چمن پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

* ملی پوشان راس ساعت ١٠:۵۵ در زمین حضور یافتند.

* بازیکنان به مانند هر روز به  صورت دستگرمی به کار با توپ پرداختند.

* راس ساعت ١١ کی روش نیز در زمین حضور پیدا کرد.

* خبرنگاران و عکاسان داخلی و خارجی بسیاری در تمرین امروز حضور یافتند.

* کریم باقری نیز از افرادی بود که امروز در تمرین تیم ملی حضور پیدا کرد.

* افشین پیروانی و جواد نکونام گفتگویی با باقری داشتند و بعد از دقایقی کی روش نیز به سراغ وی رفت و خوش و بش گرمی با او داشت.

*کارلوس کی روش و ملی پوشان در این تمرین از روحیه بسیار بالایی برخوردار بودند و عکسی به یادگار با حضور همه عوامل تیم انداختند.

*پس از شروع تمرین در ابتدا ملی پوشان زیر نظر مربی بدنساز به گرم کردن پرداختند.

*پس از دقایقی توپ در اختیار ملی پوشان قرار گرفت و به ارسال پاس کوتاه به یکدیگر پرداختند.

*استارت های کوتاه و زانو بلند، آیتم دیگر تمرین ملی پوشان بود.

*در این لحظه زمان پانزده دقیقه حضور در تمرین، به پایان رسید و خبرنگاران مجبور به ترک زمین تمرین شدند.

منبع: ورزش ۳

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها