۲۹ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۱ دی ۱۳۹۵
  • کد خبر :58178
  • بدون دیدگاه

حادثه دردتاک برای بیتا سحر خیز سر صحنه فیلمبرداری+عکس

بیتا سحرخیز امروز زمانی که مشغول فیلمبرداری یکی از صحنه های سریال شکوه یک زندگی بود از اسب افتاد و دچار آسیب دیدگی از ناحیه گردن شد

بیتا سحر خیز امروز زمانی که مشغول فیلمبرداری یکی از صحنه های سریال شکوه یک زندگی بود از اسب افتاد و دچار آسیب دیدگی از ناحیه گردن شد و هم اکنون در بیمارستان بهشهر بستری است .

حادثه برای بیتا سحر خیز

خبر تکمیلی :

بیتا سحر خیز از بیمارستان بهشهر مرخص شد

به گزارش خبرگزاری فارس ، بیتا سحرخیز یکی از بازیگران اصلی سریال «شکوه یک زندگی» که در روستای قریب‌محله بهشهر در حال ساخت این سریال هستند در پلانی که باید سوار بر اسب می‌شد به طور ناگهانی از روی اسب زمین خورد.

به گفته یکی از عوامل اجرایی این سریال، وی در این حادثه آسیب جدی ندیده است، اما با این شرایط و برای اطمینان خاطر از وضعیت جسمانی او، به بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر منتقل شد.

پس از معاینه پزشک و انجام سی‌تی‌اسکن، بنابر گفته پزشک، مشکلی در وضعیت جسمی او دیده نشد اما به مدت چند ساعت در بیمارستان بستری شد.

بیتا سحر خیز از بیمارستان مرخص و به همراه دیگر عوامل اجرایی ساخت این سریال برای دیدار با خانواده‌های خود به تهران بازگشتند و پایان هفته جاری برای ادامه نقش‌های خود در سریال شکوه یک زندگی به بهشهر برمی‌گردند.

به گزارش فارس، تاکنون در ساخت این سریال برای هیچ کدام از عوامل اتفاق خاصی صورت نگرفته و این سانحه برای بیتا سحرخیز ناگهانی و سطحی بوده است.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها