۶ تیر ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۸ تیر ۱۳۹۵
  • کد خبر :48831
  • بدون دیدگاه

حادثه عجیب برای دو بازیکن بازی پوکمون گو+عکس

دو نوجوان که بازی پوکمون گو را روی تلفن‌های همراه خود داشتند در ساعت ۱:۳۰ نیمه شب به جای پوکمون، به گلوله رسیدند.

دو نوجوان که بازی پوکمون گو را روی تلفن‌های همراه خود داشتند در ساعت ۱:۳۰ نیمه شب به جای پوکمون، به گلوله رسیدند.

این دو نوجوان که یکی ۱۹ سال و دیگری ۱۶ سال داشت، در حال بازی کردن این بازی در ساعت ۱:۳۰ نیمه شب در یکی از محله‌های فلوریدا، جلوی در خانه ای بودند؛ در حالی که در ماشین خود نشسته بودند و با صدای بلند با هم صحبت می‌کردند.

حادثه عجیب برای دو بازیکن بازی پوکمون گو

صاحبخانه با شنیدن صدای این دو نوجوان از خانه خود بیرون آمد و تفنگی در دست داشت که با آن دو نوجوان را تهدید کرد و به آن‌ها دستور داد که تکان نخورند.

این مرد ادعا می‌کند که دو نوجوان که باهم صحبت می کردند شنیده بود که آن‌ها به هم می‌گویند: چیزی گیر آوردی؟ و با همین جمله فکر کرده بود که آن‌ها دزد هستند و سعی کردند با ماشین به طرف او بروند و او را زیر بگیرند به همین دلیل به سمت ماشین آن‌ها شلیک کرد.

بعد از این تیراندازی هیچ صدمه‌ای به دو نوجوان نرسید اما سه جای گلوله روی بدنه ماشین بود.

حادثه عجیب برای دو بازیکن بازی پوکمون گو

 


بیشتر بدانیم :

 آشنایی با بازی پوکمون گو

بازی Pokemon Go (پوکمن گو) از سوی یک شرکت آمریکایی بازی‌های ویدئویی به نام نیانتیک (Niantic) طراحی شد و توانست تنها با گذشت یک هفته از توزیعش، توجه ۲۱ میلیون کاربر را به خود جلب کند.

مجموعه بازی‌های پوکمون،‌ ۲۰ سال پیش روی کنسول دستی گیم کارشان را شروع کردند. ایده‌ی اصلی این بازی هم از علاقه‌ خالق این مجموعه بازی‌ها به جمع کردن حشرات گرفته شد. در این بازی‌ها، هیولاهایی به اسم پوکمون نقش اصلی را ایفا می‌کنند.

سازندگان این بازی، به مناسبت بیستمین سالگرد انتشار بازی‌های پوکمون، بازی جدیدی به نام «پوکمون گو» را برای گوشی‌های تلفن همراه طراحی کردند.

این بازی که ترکیبی از دنیای واقعی و مجازی است، از طریق فروشگاه گوگل پلی و اپ استور اپل در تاریخ ۱۶ تیر ۹۵ در دسترس قرار گرفت.

«پوکمون گو» ابتدا به صورت عمده در آمریکا، نیوزیلند، آلمان و بریتانیا در اختیار افراد گذاشته شد و  پس از مدت کوتاهی به دلیل تقاضای بالا که خارج از ظرفیت سرورها بود، توزیع «پوکمون گو» موقتا در کشورهای دیگر جهان متوقف شد.

یورونیوز در گزارشی، شمار کاربران این بازی در هفته اول توزیع را در آمریکا، نیوزیلند و آلمان نزدیک به ۲۱ میلیون کاربر فعال برآورد کرد. همچنین براساس همین گزارش میزان دانلود این اپلیکیشن در هفته اول بیش از دانلود اپلیکیشن‌هایی همچون تیندر، اسنپ چت (هفت برابر بیشتر)، واتس آپ یا فیسبوک مسنجر اعلام شد.

واقعیت مجازی در دنیای پوکمون

سازندگان این بازی با استفاده از اطلاعات منطقه جغرافیایی کاربران و همچنین قابلیت‌های دوربین تلفن همراه، این امکان را فراهم کردند تا «پوکمون»ها، روی صفحه نمایش تلفن همراه کاربرها ظاهر شده و در واقع مکان جغرافیایی کاربرها، تبدیل به مکان بازی و رقابت پوکمون‌ها شود.

کاربرها برای پیدا کردن و شکار پوکمون‌های پنهان شده، باید دوربین گوشی تلفن در دست گرفته، در دنیای واقعی قدم زده و در حین قدم زدن، پوکمون مورد نظر را یافته و بازی خود را اجرایی کنند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها