۲ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۳ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :49912
  • ۱ دیدگاه

حادثه برای تریلی حامل خودروهای ساینا و پراید صفر+تصاویر

واژگونی تریلی حامل ماشینهای صفر کیلومتر در جاده ترانزیت اردستان -کاشان را مشاهده می کنید.

منحرف شدن و حادثه برای تریلی حامل ماشین‌های صفر کیلومتر در جاده ترانزیت اردستان -کاشان را مشاهده می‌کنید. این تریلر حامل خودروهای ساینا و پراید ۱۱۱ صفر کیلومتر بود.

حادثه برای تریلی حامل خودروهای ساینا و پراید صفر+تصاویر

حادثه برای تریلی حامل خودروهای ساینا و پراید صفر+تصاویر

حادثه برای تریلی حامل خودروهای ساینا و پراید صفر+تصاویر


در همین زمینه بخوانید :

 دو حادثه رانندگی در جاده اردستان و زیار ۲ کشته و ۵ مصدوم برجا گذاشت

مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی اصفهان روز دوشنبه (۱۱ مرداد) در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: ساعت ۹ و ۵۵ دقیقه امروز در جاده ترانزیت مهاباد به اردستان(پنج کیلومتری اردستان) یک دستگاه خودروی پراید واژگون شد که پس از اعلام به اورژانس ۱۱۵، واحدهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
دکتر غفور راستین با بیان اینکه در این حادثه خانم راننده ۳۵ ساله و آقایی ۶۰ ساله جان خود را از دست دادند، افزود: در این حادثه دو آقای ۶۰ و ۱۵ ساله و یک دختر پنج ساله نیز دچار مصدومیت و پس از دریافت خدمات درمانی اولیه توسط واحدهای امدادی به بیمارستان شهید بهشتی اردستان منتقل شدند.
وی همچنین با اشاره به وقوع حادثه دیگری که ساعت ۸ و ۴۸ دقیقه امروز در جاده زیار- محمدآباد رخ داد، گفت: در این حادثه یک دستگاه وانت بار واژگون و دو نفر مصدوم شدند که بدلیل وخامت حال یکی از آنها توسط اورژانس هوایی به بیمارستان الزهرا(س) اصفهان انتقال یافتند.
وی تصریح کرد: یکی از مصدومان که جوانی ۲۳ ساله بود هنگام انتقال به بیمارستان، دچار ایست قلبی- تنفسی شد که توسط تکنسین های اورژانس هوایی، احیاء و با علائم حیاتی به بیمارستان الزهرا(س) تحویل شد.
شهر زیار در کیلومتر ۲۵ جاده اصفهان – ورزنه قرار گرفته است.
اردستان در ۱۱۸ کیلومتری شمال شرقی شهر اصفهان و در مسیر کاشان به سمت نایین و یزد قرار دارد.

 

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها
دیدگاه ها