۱ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴
  • کد خبر :11259
  • بدون دیدگاه

آزاده نامداری رسما وارد دنیای سینما شد

جزئیات فیلم “نسیم” با بازی آزاده نامداری و ساعد سهیلی

فیلم سینمایی “نسیم” با بازی آزاده نامداری ، ساعد سهیلی و آذرخش فراهانی (پسر بهزاد فراهانی) به کاگزدانی پرویز شهبازی و تهیه کنندگی مسعود ردایی آماده فیلمبرداری شد. به گزارش…

فیلم سینمایی “نسیم” با بازی آزاده نامداری ، ساعد سهیلی و آذرخش فراهانی (پسر بهزاد فراهانی) به کاگزدانی پرویز شهبازی و تهیه کنندگی مسعود ردایی آماده فیلمبرداری شد.

به گزارش تالارخبر به نقل از خبرآنلاین، مشاوررسانه‌ای این فیلم اعلام کرد که آزاده نامداری مجری شناخته شده تلویزیون و آذرخش فراهانی فرزند بهزاد فراهانی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون دو بازیگر جدید فیلم شهبازی هستند که هر دو برای اولین بار بازی جلوی دوربین یک فیلم سینمایی را تجربه می کنند.

پیش از این حضور ساعد سهیلی و ساغر قناعت نیز برای بازی در نقش های اصلی «نسیم» قطعی شده بودند که در این میان ساغر قناعت از میان ۱۵۰۰ متقاضی برای بازی در این فیلم انتخاب شده است.

این روزها پرویز شهبازی و گروهش مشغول آماده سازی نهایی بازیگران هستند تا طبق برنامه ریزی انجام شده فیلمبرداری «نسیم» ۲۸ اردیبهشت ماه در تهران آغاز شود. البته هنوز تست گریم بازیگران فیلم انجام نشده است.

«نسیم» داستان دختر و پسری است که در تهران گردی‌های خود با مردی برخورد می‌کنند که مشکلی دارد. آن‌ها سعی می‌کنند راه حلی برای این مشکل پیدا کنند و…

فهرست عوامل اصلی این پرو‍‍ژه عبارتند از: نویسنده و کارگردان: پرویز شهبازی، مدیرفیلمبرداری: هومن بهمنش، مدیر صدابرداری: منصور شهبازی، طراحی صحنه و لباس: کیوان مقدم، طراحی گریم: محمد قومی، مدیر تولید: مجید گودرزی، مدیر برنامه ریزی: نوید میهن دوست، دستیار اول کارگردان: حسین خضوعی. منشی صحنه: غزل رشیدی، تهیه کننده: مسعود ردایی.

جزئیات فیلم "نسیم" با بازی آزاده نامداری و ساعد سهیلی

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها