۱ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴
  • کد خبر :10778
  • بدون دیدگاه

«تلفن» سعید آقاخانی زنگ مي زند!

جزئیات سریال جدید سعید آقاخانی با نام “تلفن”

سریال جدید “سعید آقاخانی” کاگردان طنزساز سینما و تلویزیون  با نام “تلفن” با مضمون دهه ۶۰ بزودی کار فیلمبرداری خود را شروع خواهد کرد. به گزارش تالارخبر به نقل از…

سریال جدید “سعید آقاخانی” کاگردان طنزساز سینما و تلویزیون  با نام “تلفن” با مضمون دهه ۶۰ بزودی کار فیلمبرداری خود را شروع خواهد کرد.

به گزارش تالارخبر به نقل از بانی فیلم ، تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «تلفن» به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مسعود ردایی طبق برنامه ریزی ها طی ماه آینده در تهران آغاز خواهد شد. تاکنون هفت- هشت قسمت از فیلمنامه توسط مهراب قاسم خانی به نگارش درآمده و بعد از تأیید نهایی متن ها از طرف تهیه کننده و کارگردان، تصویربرداری آغاز خواهد شد.

طبق برنامه ریزی ها نگارش فیلمنامه تا آغاز تصویربرداری نیز ادامه می یابد و در اواسط تولید به پایان خواهد رسید. همچنین مذاکره با برخی از بازیگران سینما و تلویزیون مورد نظر نیز انجام شده و البته هنوز با هیچکدام قراردادی منعقد نشده است. داستان «تلفن» با مضمونی کمدی در دهه ۶۰ و در یک محله قدیمی می گذرد که فاقد هرگونه وسیله ارتباطی است. در همین حال با نصب یک خط تلفن در این محله ماجراهای مختلف و بامزه ای در طول داستان رخ می دهد که محوریت اصلی این سریال را تشکیل می دهند… .
پیش از این قرار بود این سریال توسط مهدی مظلومی مقابل دوربین رود که با توجه به آغاز فیلمبرداری فیلم سینمایی «سه بیگانه» او از ساخت این سریال انصراف داد.
آقاخانی در کارنامه خود ساخت مجموعه های تلویزیونی «راه در رو»، «زن بابا»، «روزهای بد به در»، «خوش نشین ها»، «عید امسال»، «دزد و پلیس» و… و
فیلم سینمایی «لامپ صد» را دارد.
سریال «تلفن» در ۲۶ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای مقابل دوربین خواهد رفت و هنوز شبکه خاصی برای پخش آن قطعی نشده است.

http://www.banifilm.ir/Content/1394/02/12/image/2-1-201552205616.jpg

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها