۲۵ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۲ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :49825
  • بدون دیدگاه

جزئیات و تصاویر فیلم جدید تام کروز با نام “منا”

«منا» درام دلهره آور تازه تام کروز وارد مرحله فنی تولید شد. این اکشن جنایت کارانه، حال و هوایی شرح حال گونه دارد.

جام جم آنلاین: «منا» درام دلهره آور تازه تام کروز وارد مرحله فنی تولید شد. این اکشن جنایت کارانه، حال و هوایی شرح حال گونه دارد.

منتقدان سینمایی می گویند کروز در داستان فیلم نقشی منفی دارد و برای بازی در آن، جرات زیادی به خرج داده است.

داستان این فیلم در باره بری سیل یک خلبان آمریکایی در دهه هستاد میلادی است، که دلال و قاچاقچی مواد مخدر می شود.

بری سیل پس از دستگیری، حاضر به همکاری با سازمان سیا شده و اقداماتی علیه نیروهای چپ و آزادیخواه در آمریکای مرکزی انجام می دهد.

نام بری سیل با یک رسوایی سیاسی و اجتماعی گره خورده، که به نام رسوایی کارتل مولین معروف شد. این رسوایی لطمه زیادی به دولت رونالد ریگان زد.

به نوشته امپایر آنلاین، نقش بری سیل را در جلوی دوربین داگ لایمن، تام کروز بازی کرده است. کروز یکی از تهیه کنندگان فیلم هم هست.

کمپانی یونیورسال که امر تولید «منا» را به عهده دارد، آن را با هزینه ای ۸۰ میلیون دلاری تهیه کرده است.

منتقدان سینمایی عقیده دارند این فیلم هم مثل مجموعه درام و افشاگرانه «هویت بورن» داگ لایمن، اثری تماشایی و بحث انگیز خواهد بود.

«منا» با فیلم نامه ای افشاگرانه از گری اسپینلی، برای ششم ژانویه سال ۲۰۱۷ به روی پرده سینماهای آمریکا و بقیه کشورهای دنیا می رود.

تام کروز برای سال جاری میلادی، قسمت دوم اکشن پلیسی و دلهره آور «جک ریچر» را آماده نمایش عمومی دارد.

جزئیات و تصاویر فیلم جدید تام کروز با نام "منا"

جزئیات و تصاویر فیلم جدید تام کروز با نام "منا"

جزئیات و تصاویر فیلم جدید تام کروز با نام "منا"


در همین زمینه بخوانید :

بازسازی «مومیایی» با حضور «راسل کرو» و «تام کروز»

بازسازی فیلم «مومیایی» که ورسیون قبلی آن با بازی برندان فریزر به یک سه گانه پرفروش در دهه های ۱۹۹۰ و ۲۰۰۰ تبدیل شد، ظاهراً از حد و حدود آن فیلم ها بسیار فراتر می رود و چندین و چند کاراکتر شبیه به شخصیت های کمیک بوکی در آن جا داده شده اند تا با مشهور و پرطرفدار شدن در فیلم تازه بعداً در ورسیون های دنباله ای هم شرکت جویند و در مورد آنها فیلم های مستقلی نیز ساخته شود، بعد از تام کروز که رضایت اش برای ایفای یکی از رل ها در «مومیایی» تازه گرفته شده بود، هفته پیش تصریح شد که راسل کرو نیوزیلندی نیز جذب این پروژه شده است. وضعیت آنها با جانی دپ متفاوت است زیرا قرار است ابتدا فیلم مستقل او که پیرامون کاراکتر مشهور مرد نامریی است اکران شود و سپس او کنار سایر کاراکترهای کمیک استریپی و نظایر آنها در مومیایی جدید قرار گیرد و در آنجا هم نقش آفرینی کند. «مومیایی» جدید در ۹ ژوئن ۲۰۱۷ در سطح جهان اکران می شود و الکس کورتزمان آن را کارگردانی می کند و او، کریس مورگان و شون دانیل تهیه کنندگان فیلم خواهند بود.
اسامی بزرگ فوق در عین جذب بیننده هایی بیشتر به سوی «مومیایی» جدید مسئولیت های سازندگان فیلم را نیز بیشتر و سنگین تر می کند زیرا هر کار عادی و پیش پا افتاده ای از طرف آنان قابل پذیرش نخواهد بود و به اتفاقاتی محیرالعقول تر برای گرفتن نمره قبولی از بینندگان نیاز خواهد بود. به لحاظ فنی و مسایل مربوط به اسپشیال افکت و جلوه های تصویری نیز سطح سه فیلم قبلی به قدری بالا بود که سازندگان قسمت جدید برای رسیدن به آن مشکل خواهند داشت و تردیدی در این خصوص نیست. برندان فریزر و همچنین راشل وایز کاراکتر اول زن تریلوژی مومیایی و حتی کاراکترهای بد آن فیلم ها نیز به قدری در رل های خود جا افتاده بودند که تبدیل به بخشی از فرهنگ و فولکلور این فیلم ها شده اند و فراتر رفتن از سطح آنها کار آسانی نخواهد بود. با این حال یونیورسال شرکت تولید کننده ورسیون تازه «مومیایی» سال پیش موفق ترین و پولسازترین استودیوی جهان شناخته شد و شم تجاری اش زبانزد است و لابد می داند چه می کند و با این اوصاف می توان حدس زد که محصول جالبی را به عنوان مومیایی جدید عرضه خواهد کرد و نبض کار در دست سران و برنامه ریزان این کمپانی است، هر چند امسال (۲۰۱۶) والت دیسنی گوی سبقت را از یونیورسال ربوده و موفق تر و پولسازتر از یونیورسال بوده است. از همه جالب تر در محصول تازه و بعدی یونیورسال یعنی ورسیون جدید مومیایی این نکته است که راسل کروی معمولا بد اخلاق و اخمو رلی دکتر جکیل و مستر هایدوار را در این فیلم ایفا خواهد کرد.

منبع: بانی فیلم – وصال روحانی

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها,
دیدگاه ها