۳۰ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۱۲ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :49779
  • بدون دیدگاه

جزئیات و تصاویر سقوط بالگرد روسیه در ادلب(تصاویر+۱۸)

یک بالگرد نظامی ارتش سوریه در حومه ادلب به دست تروریست‌ها سقوط کرد که منجر به کشته شدن یک خلبان ارتش سوریه و دستیار وی شد.

یک بالگرد نظامی ارتش سوریه در حومه ادلب به دست تروریست‌ها سقوط کرد که منجر به کشته شدن یک خلبان ارتش سوریه و دستیار وی شد.

به گزارش سوریه، صبح امروز تروریست‌ها یک بالگرد نظامی ارتش سوریه را در منطقه «خان السبل» در حومه معره النعمان، هدف حملات رگبارهای ضدهوایی خود قرار دادند که منجر به سقوط آن شد.

در این حادثه یک خلبان ارتش سوریه و دستیار وی کشته شدند.

سازمان دیده‌بان حقوق بشر سوریه که از حامیان معارضان است، گزارش داد که این بالگرد در حال انتقال مواد غذایی برای اردوگاه نظامی «وادی الضیف» و «الحامدیه» ارتش سوریه در این منطقه بوده است.

جزئیات و تصاویر سقوط بالگرد روسیه در ادلب(تصاویر+18)

http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1395/5/11/1775643_572.jpg

http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1395/5/11/1775639_520.jpg

http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1395/5/11/1775637_312.jpg

جزئیات و تصاویر سقوط بالگرد روسیه در ادلب(تصاویر+18)

جزئیات و تصاویر سقوط بالگرد روسیه در ادلب(تصاویر+18)

 هشدار روسیه به معارضان همپیمان جبهه النصره

خبرگزاری ایتارتاس امروز (دوشنبه) به نقل از اداره عملیات ستاد کل نیروهای مسلح روسیه اعلام کرد:بالگرد ترابری ام ای هشت گروه امداد رسانی روسیه در منطقه ای که از سوی جبهه النصره و دیگر گروه های معارض پیوسته به آن کنترل می شود، هدف قرار گرفت که سه خدمه و دو افسر مرکز روسی نظارت بر آتش بس سوریه کشته شدند.

همچنین بنا به اعلام اداره عملیات ستاد کل نیروهای مسلح روسیه، این بالگرد پس از انجام ماموریت تحویل کمک های انسانی شامل مواد غذایی و دارو به مردم حلب در حال بازگشت به پایگاه حمیمیم بود.

در ادامه گزارش با تاکید بر ادامه برنامه خروج ساکنان شهر حلب، آمده است: اکنون هفت گذرگاه امن خروج با امکان تحویل نیازهای غذایی و درمانی ضروری گشوده شده است که غیرنظامیان می توانند استفاده کنند.

روسیه پیش از این نیز اعلام کرده بود که یک گذرگاه ویژه به مردان مسلحی اختصاص یافته است که اسلحه خود را تحویل دهند و از شهر حلب که در اشغال تروریست ها است خارج شوند.

برنامه تخلیه انسانی حلب که در محاصره کامل نیروهای سوری با پشتیبانی نیروی هوافضای روسیه قرار دارد، احتمال آغاز حمله سنگین برای پایان سلطه تروریست ها به این شهر را تقویت کرده است.

منبع: ایرنا

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها, ,
دیدگاه ها