۳۱ مرداد ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۲۰ مرداد ۱۳۹۵
  • کد خبر :50406
  • بدون دیدگاه

جزئیاتی درباره ۴ محصول جدید ایران خودرو+تصاویر

معاون فروش ایران خودرو با تشریح محصولات جدید این شرکت و برنامه فروش آنها، جدیدترین قیمت محصولات پژو را اعلام کرد.

مصطفی خان کرمی معاون فروش و بازاریابی ایران خودرو در شانزدهمین نمایشگاه خودرو و صنایع وابسته مشهد، گفت: یکی از اهداف شرکت های خودروساز برای حضور در نمایشگاه ارزیابی نظرات مشتریان و نیازسنجی آنها است، به همین دلیل در این نمایشگاه در کنار ما واحد تحقیقات بازار نیز وجود دارد تا ارتباط  بازاری از مشتریان  بالقوه و بالفعل محصولات ایران خودرو کسب کنیم.

وی با اشاره به اینکه رصد بازار و رقبا از دیگر دلایل حضور در نمایشگاه  است، گفت: با عرضه محصولات جدید توان فنی ، داخلی و مهندسی ایران خودرو را ارزیابی می کنیم.
پژو 2008 ایران خودرو
به گفته او خودرو مدرن ۲۰۰۸ که سال ۲۰۱۳ به بازار عرضه شد با تغییراتی با مدل جدید از دی ماه تولید و عرضه می شود.

پژو 301 ایران خودرو

خان کرمی در ادامه اظهار کرد: پژو ۳۰۱ یک خودرو اقتصادی  است که از نیمه اول ۹۶  قابل عرضه است، پژو ۵۰۸ نیز به منظور رقابت در بازار داخلی در سال ۹۶ عرضه می شود و پیش بینی می کنیم که مورد استقبال قرار بگیرد، خودرو ۲۰۷ جدید نیز که کاملا داخلی سازی شده با فیس لیفت جدید عرضه خواهد شد.

پژو 207 جدید صندوقدار

معاون فروش و بازاریابی ایران خودرو رنو کپچر را خودرو دیگری اعلام کرد که با استقبال خوبی در بازار روبه رو شده و افزود: البته تاخیری در عرضه داشتیم که به دلیل مشکلات مربوط به واردات بوده است. به گفته او رنو کپچر  در عرضه اولیه ۱۰۵ میلیون قیمت گذاری شد اما ۹۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان فروخته شد،  در عرضه جدید تعدادی آپشن به آن اضافه شده  که قیمت را افزایش می دهد  البته فقط هزینه آپشن را می گیریم و با قیمت  قبلی عرضه می شود.

خان کرمی با اشاره به اینکه “اچ سی کراس” ارزان ترین خودرو اتوماتیک بازار ایران است و با قیمت حدود ۴۴ میلیون تومان عرضه می شود.

به گفته او هایما نیز عرضه شده و در حال پیش‌فروش است.

دنا جدید ایران خودرو

خان کرمی با بیان اینکه روی خودرو دنا  تغییرات خاصی اعمال شده و آپشن های مورد نظر بازار بر روی آن اعمال شده است . خودرو جدید دنا با موتور توربوشارژ و مجهز به سانروف امسال به بازار عرضه می شود. عرضه دنا جدید نیز با قیمت ۴۸ میلیون و رنو کلیو با قیمتی بین ۷۲ تا ۸۴ میلیون تومان صورت می گیرد.

رنو کلیو ایران خودرو
خان کرمی یادآور شد: پیش فروش خودروی کپچر با موعد تحویل بهمن و اسفندماه امسال آغاز شده است. وی از عرضه گراند ویتارای جدید تا چند ماه آینده نیز خبر داد.

ویتارا جدید ایران خودرو

معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو در ادامه این نشست خبری به اعلام قیمت‌های جدید محصولات ایران خودرو پرداخت و اظهار داشت: قیمت خودروی ۳۰۱ زیر ۵۰ میلیون تومان، ۲۰۸ حدود ۶۰ تا ۶۵ میلیون تومان و ۲۰۰۸ حدود ۷۵تا ۹۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

خان کرمی افزود: ۳۰۸ و ۵۰۸ هنوز برآورد قیمتی نشده است اما در محصول ۵۰۸ حدود قیمتی ۱۶۰ تا ۱۸۵ میلیون تومان پیش بینی شده است.

جزئیاتی درباره 4 محصول جدید ایران خودرو+تصاویر

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها