۳۰ شهریور ۱۳۹۶
تالار خبر
  • تاریخ انتشار خبر :۸ آذر ۱۳۹۴
  • کد خبر :29549
  • بدون دیدگاه

اسکلا کروک 180 میلیون تومان

جدول قیمت ۱۰ مدل از محصولات رنو در بازار(۸ آذر)

جدول قیمت برخی از مدل‌های وارداتی سواری رنو در بازار تهران در روز یکشنبه ۸ آذر ماه ۹۴

قیمت برخی از مدل‌های وارداتی سواری رنو در بازار تهران به شرح زیر است؛

جدول قیمت 10 مدل از محصولات رنو در بازار(8 آذر)

 

در همین زمینه بخوانید :

رنو، آلاینده است

به گزارش تالار خبر به نقل از ایسنا، گروه “دی یو اچ” اعلام کرد سطح آلایندگی بالای “رنو اسپیس” تحت سیستم تست اروپایی جدید که در پنج مرحله با موتور گرم انجام می‌گیرد در دانشگاه علوم کاربردی در برن سوییس مشخص شده است.

این گروه خواستار اصلاح سیستم اروپایی برای تایید خودروها شد. منتقدان بر این باورند که این سیستم به دلیل اینکه به مقامات کشورهای اروپایی اختیار داده، به نفع تولیدکنندگان خودرو است.

شورای بین المللی حمل و نقل پاک هم درخواست کرده است تست آلایندگی خودروها به جای اینکه با خودروهایی انجام بگیرد که توسط خودروسازان برای این منظور آماده شده اند، در لابراتوارهایی با شرایط رانندگی در دنیای واقعی انجام شود.

بر اساس گزارش رویترز، مسئله آلایندگی خودروها پس از اینکه فولکس واگن در سپتامبر اقرار کرد در بیش از ۱۱ میلیون خودرو دیزلی در سراسر جهان نرم افزاری را نصب کرده که برای فریب تستهای آلایندگی طراحی شده اند، مورد توجه قرار گرفت. این خودروساز آلمانی چند هفته قبل تایید کرد میزان آلایندگی دی اکسید کربن حدود ۸۰۰ هزار خودروی بنزینی به فروش رفته در اروپا و مصرف سوخت آنها کمتر از میزان واقعی برآورده شده است.

در همین راستا خودروساز فرانسوی پژو سیتروئن اعلام کرده اطلاعات مربوط به میزان مصرف سوخت و آلایندگی خودروهای سواری خود را با استفاده از تستهایی که با شرایط دنیای واقعی انجام می‌شوند، منتشر خواهد کرد.

طبق اعلام پژو، گروه محیط زیستی “حمل و نقل و محیط زیست” به این خودروساز برای تطبیق این آمار کمک خواهد کرد. آمار مصرف سوخت خودروهای پژو تا بهار آینده و آمار مربوط به میزان آلایندگی تا بهار سال ۲۰۱۷ آماده خواهد شد.

کارلوس تاوارس، مدیرعامل پژو سیتروئن اظهار کرده است در شرایط دشوار حال حاضر صنعت خودرو، باید اعتماد مشتریانمان را حفظ کنیم.

پژو اعلام کرده است همه این آمار از سوی یک شرکت مستقل مورد بررسی و بازبینی قرار می‌گیرد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  "تالار خبر" اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها